هدر موبایل
1397/10/07 13:21:11
سرویس فرهنگی
ذوالقدر با اشاره به سفر کمیسیون فرهنگی خبر داد:

قول تخصیص اعتبارات ویژه برای حوزه هنری و فرهنگی در سیستان و بلوچستان

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از قول مساعد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تخصیص اعتبارات ویژه حوزه هنری و فرهنگی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
قول تخصیص اعتبارات ویژه برای حوزه هنری و فرهنگی در سیستان و بلوچستان نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از قول مساعد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تخصیص اعتبارات ویژه حوزه هنری و فرهنگی در سیستان و بلوچستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109744795239.jpg قول,تخصیص,اعتبارات,ویژه,برای,حوزه,هنری,و,فرهنگی,در,سیستان,و,بلوچستان Icana

سیده فاطمه ذوالقدر  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به استان سیستان و بلوچستان گفت: جلسه‌ای با حضور  پروانه سلحشوری، اصغر مسعودی و سیدصادق طباطبایی نژاد و اینجانب از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و امیررضا خادم معاون حقوقی پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و حسینی مدیرکل امور مجلس وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی با اعضای شورای ورزش، هنر و فرهنگ جنوب استان سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار شد.

ذوالقدر چابهار
ذوالقدر چابهار

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه مشکلات حوزه ورزش از جمله پروژه زمین کریکت و فضاهای ورزشی مورد نیاز منطقه، ورزش زنان و امکانات مورد نیاز آنها و خانه جوانان طرح و بحث شد و در حوزه هنری، تجهیز مجموعه هنری بر اساس استانداردهای روز به عنوان یک ضرورت مطرح شد.

وی ادامه داد: بر اساس مذاکرات انجام شده، تخصیص اعتبارات و کمک‌ها و توجه به اتمام پروژه‌های ورزشی منطقه از جمله زمین کریکت و نیازهای حوزه هنری مورد توجه قرار گرفت؛ البته در بودجه سال ٩٨ ردیف اعتباری مشخص و مقرر شد که تخصیص داده شود.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: همچنین با مساعدت مدیر کل امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قول تخصیص بودجه ای خاص در حوزه هنری و فرهنگی داده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet