هدر موبایل
1397/10/08 08:04:00
سرویس اجتماعی
داداشی در واکنش به حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم و تحقیقات؛

رسیدگی به معابر منتهی به دانشگاه بر عهده شهرداری است/ یک سر پاسخگوی این حادثه شهرداری باشد

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به معابر منتهی به دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بر عهده شهرداری است و باید یک سر پاسخگوی این حادثه شهرداری باشد.
رسیدگی به معابر منتهی به دانشگاه بر عهده شهرداری است/ یک سر پاسخگوی این حادثه شهرداری باشد دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به معابر منتهی به دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بر عهده شهرداری است و باید یک سر پاسخگوی این حادثه شهرداری باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102625187534.jpg رسیدگی,به,معابر,منتهی,به,دانشگاه,بر,عهده,شهرداری,است/,یک,سر,پاسخگوی,این,حادثه,شهرداری,باشد Icana

ولی داداشی ، دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: علت حادثه ای که برای دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات تهران اتفاق افتاد نه تنها مربوط به ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی بوده  بلکه جاده منتهی به این دانشگاه نیز معیوب بوده است. 

وی تصریح کرد: در تمامی دنیا مرسوم است که بازسازی و رسیدگی به فضاهای محیطی، معابر، جاده ها و... برعهده شهرداری ها قرار دارد و در کشور ما نیز مطابق با قانون، مسیری که اتوبوس حمل دانشجویان سقوط کرده دارای جاده ناامن بوده که باز هم شهرداری در قصور رسیدگی به آن باید پاسخگو باشد.

 داداشی افزود: در رسیدگی به ابعاد این حادثه باید تمامی جوانب را در نظر گرفت اگر ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده بوده است چرا کسی به استاندارد سازی جاده هایی که تردد افراد، آنهم دانشجویانی که سازنده مملکت هستند، تاکنون فکر نکرده و مسوولان دانشگاه نیز در قبال بهبود شرایط گامی برنداشته اند? 

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ در پایان مصاحبه به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: واضح است که تاخیر در رسیدگی به علل حادثه به منزله نادیده گرفتن حق و حقوق عزیزان از دست رفته و مجروحین این حادثه است و دستگاه های نظارتی بایدهر چه سریعتر به این موضوع ورود کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet