خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1397/10/09 12:50:03
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد:

رفتار ترامپ فقط به انزجار و تنفر جهانی نسبت به او افزوده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:ترامپ مخفیانه و موش صفتانه به عراق سفر کرده و من فکر می‌کنم خفت و خواری هم با آن همراه است؛رئیس جمهور کشوری که ادعای ابرقدرتی می کند که البته طبل توخالی و ببر کاغذی است.
رفتار ترامپ فقط به انزجار و تنفر جهانی نسبت به او افزوده است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:ترامپ مخفیانه و موش صفتانه به عراق سفر کرده و من فکر می‌کنم خفت و خواری هم با آن همراه است؛رئیس جمهور کشوری که ادعای ابرقدرتی می کند که البته طبل توخالی و ببر کاغذی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201812107193352520.jpg رفتار,ترامپ,فقط,به,انزجار,و,تنفر,جهانی,نسبت,به,او,افزوده,است Icana

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موضوع سفر ترامپ به عراق و برخورد سرد مقامات عراقی با وی گفت:سفر ترامپ به عراق  به حرکت موش شبیه است،موش ها وقتی جایی می روند  پنهانی و با نیت شومی می روند؛این حرکت هم پنهانی و با نیتی شوم بوده است.

وی افزود: ترامپ مخفیانه و موش صفتانه به عراق سفر کرده و من فکر می‌کنم خفت و خواری هم با آن همراه است؛رئیس جمهور کشوری که ادعای ابرقدرتی می کند که البته طبل توخالی و ببر کاغذی است و این طور وارد کشور دیگری می‌شود؛نشان می‌دهد که جرأت و جسارت در این رئیس‌جمهور وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه ترامپ قدرت رئیس جمهوری را ندارد و  فقط لباس حکم ریاست جمهوری دارد،تاکید کرد:کسی که این طور به حالت مخفیانه وارد یک کشوری می شود و از نظر امنیت ملی هم برای کشور عراق مشکل ایجاد می شود.

ساداتی نژاد با اشاره به موج اعتراضی احزاب و گروه های و مقامات سیاسی عراق نسبت به سفر مخفیانه و بدون اطلاع رسانی رئیس جمهور آمریکا،مطرح کرد:صحبت‌های مسئولین عراقی درست و دقیق است؛باید به سایر کشورها احترام بگذاریم کسی که مدعی قدرت است و می گوید من مهد دموکراسی هستم و سایر کشورها را از نظر عدم رعایت حقوق بشر ،دموکراسی و غیره نمره می‌دهد و محکوم می کند و خودش باید احترام سایرین را بیشتر رعایت کند.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است؛خوی پرخاشگری و رذالتی که امروزه از چهره و رفتار رئیس جمهور آمریکا فوران پیدا می کند؛نشان دهنده بطن درونی،رنگ و لعاب های دروغین و ماسک دروغینی که بر چهره شان است  و آمادن ترامپ با این رفتارهایی که از خودش نشان می دهد فقط به انزجار و تنفر جهانی در سطح جهان افزوده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه امروزه هیچ محبوبیتی رئیس جمهور آمریکا و آمریکا در بین قلوب مردم جهان ندارد،تصریح کرد:ترامپ به منطقه می‌آید که تاکید کند از منافع هم پیمانانش دفاع می کند،حتی اگر در سوریه نباشد؛ حرکت خفت گونه و موش وار است ،رفتار ترامپ قدرتمندانه نیست رئیس جمهور کشور مدعی مخفیانه و  با نیت پلید وارد یک کشوری می شود و بعد فرار کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet