هدر موبایل
1397/10/09 09:42:36
سرویس صحن
ابطحی:

تشکیل کمیسیون ویژه زنان ضرورت ندارد/ دکتر لاریجانی: در هیئت رئیسه بررسی می‌کنیم

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر ابطحی مبنی بر اینکه تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده بر اساس ماده ۴۰ آیین‌نامه ضرورت ندارد، گفت: تذکر قابل تأمل است و این موضوع را در هیئت رئیسه بررسی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.
تشکیل کمیسیون ویژه زنان ضرورت ندارد/ دکتر لاریجانی: در هیئت رئیسه بررسی می‌کنیم دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر ابطحی مبنی بر اینکه تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده بر اساس ماده 40 آیین‌نامه ضرورت ندارد، گفت: تذکر قابل تأمل است و این موضوع را در هیئت رئیسه بررسی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805103177928098.jpg تشکیل,کمیسیون,ویژه,زنان,ضرورت,ندارد/,دکتر,لاریجانی:,در,هیئت,رئیسه,بررسی,می‌کنیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی  در نشست علنی امروز(چهارشنبه، 9 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: بر اساس ماده (40) آیین‌نامه در مسائل مهم و استثنائى که براى کشور پیش مى‏آید و در این خصوص تشکیل کمیسیون ویژه‏اى براى رسیدگى و تهیه گزارش ضرورت پیدا مى‏کند، در این رابطه تشکیل کمیسیون ویژه زنان چه ویژگی و استثنایی دارد. اگر بخواهیم به این منوال پیش برویم باید برای کارگران، فرهنگیان، بازنشستگان نیز کمیسیون ویژه‌ای تشکیل داد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مسائل و آسیب‌های اجتماعی زیادی در کشور وجود دارد و نمی‌توان برای هر کدام از آنها تشکیل کمیسیون ویژه داد و چنانچه نسبت به تشکیل این کمیسیون اقدام کنیم راه برای عده‌ای جهت تشکیل سایر کمیسیون‌ها نیز باز می‌شود.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تذکر وارد و قابل تأمل است و تشکیل چنین کمیسیون محملی ندارد هر چند مسائل اجتماعی برای کشور مهم و قابل تأمل است اما بر اساس ماده آیین‌نامه تشکیل چنین کمیسیونی ضرورت ندارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این موضوع را در هیئت رئیسه مطرح و نتیجه را اعلام خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet