ایام محرم 1398
1397/10/10 08:46:01
سرویس اقتصادی
وقف‌چی مطرح کرد:

قول مساعد وزارت جهاد کشاورزی برای افزایش قیمت خرید تضمینی گندم

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دولت در مجلس شورای اسلامی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شده که امیدواریم به آن عمل شود.
قول مساعد وزارت جهاد کشاورزی برای افزایش قیمت خرید تضمینی گندم عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دولت در مجلس شورای اسلامی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شده که امیدواریم به آن عمل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106045777426.jpg قول,مساعد,وزارت,جهاد,کشاورزی,برای,افزایش,قیمت,خرید,تضمینی,گندم Icana

علی وقف‌چی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، گفت: قیمت خرید تضمینی محصول گندم تولیدی کشاورزان باید کارشناسی شده باشد و به این موضوع اعتقاد داریم که قیمت گندم در سال‌های اخیر مطابق با افزایش نرخ تورم موجود شاهد افزایش قیمت نبوده است.

گندم با امنیت غذایی و ملی کشور ارتباط دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل افزایش نرخ تورم، هزینه کاشت، داشت و برداشت گندم به عنوان یک محصول کشاورزی استراتژیک بالا رفته، تصریح کرد: گندم قوت قالب جامعه محصوب می‌شود و با امنیت غذایی و ملی کشور ارتباط دارد.

برداشت گندم

 

کمیسیون کشاورزی به دنبال افزایش نرخ خرید تضمینی گندم

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با قدرت تمام به دنبال این است که در قیمت خرید تضمینی گندم تجدید نظر شود، ادامه داد: محصول گندم حداقل باید با قیمت کارشناسی شده از کشاورزان به صورت تضمینی خریداری شود در غیر این صورت متضرر می‌شوند.

وزارت جهاد کشاورزی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دولت در مجلس شورای اسلامی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شده است که امیدواریم به آن عمل کنند.

از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دولت در مجلس شورای اسلامی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد:اگر دولت برای سال آینده اقدام به افزایش خرید تضمینی گندم نکند در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 باید قیمت گندم حدودا  2 هزار تومان برای هر کیلوگرم گندم مدنظر قرار گیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet