وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/10/12 10:42:11
سرویس صحن
فرمند در توضیح دلایل درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی:

بودجه سال 98 را نمی‌توان با یک میلیون بشکه نفت بست

عضو کمیسیون انرژی مجلس دلیل خود را جهت درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ عنوان کرد و گفت: بودجه سال ۹۸ را نمی‌توان با یک میلیون بشکه نفت بست.
بودجه سال 98 را نمی‌توان با یک میلیون بشکه نفت بست عضو کمیسیون انرژی مجلس دلیل خود را جهت درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی بررسی لایحه بودجه سال 98 عنوان کرد و گفت: بودجه سال 98 را نمی‌توان با یک میلیون بشکه نفت بست. https://cdn.icana.ir/d/019/201810104394338572.jpg بودجه,سال,98,را,نمی‌توان,با,یک,میلیون,بشکه,نفت,بست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فردین فرمند در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 12 دی) مجلس شورای اسلامی پس از دقایقی تحصن در مقابل صحن علنی مجلس درخواست خود را برای برگزاری جلسه غیرعلنی با موضوع بررسی لایحه بودجه سال 98 مطرح کرد و درخصوص دلایل این درخواست، توضیح داد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار دادن فروش یک میلیون بشکه نفت در بودجه سال 98منطقی نیست، مگر ما می‌توانیم این میزان نفت بفروشیم؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌خواهد برخی از مسائل را در جلسه علنی مجلس بیان کند، تصریح کرد: آمریکا گفته است ما 8 کشور را بدون منت مستثنی کرده‌ایم و 500 نفر را برای کار با تک تک این کشورها به کار گرفته‌اند تا جایگزین خرید نفت خود را پیدا کرده و سپس نفت ایران را از لیست خریدهای خود حذف کنند.

فرمند تأکید کرد: نمی‌توان بودجه سال 98 را با یک میلیون بشکه نفت بست، جلسه را غیرعلنی کنید تا با هم صحبت کرده و ببینیم می‌خواهیم چه کنیم.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet