پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/05 12:02:00
سرویس صحن
حسینی در نطق میان دستور:

نظام سلطه، اقتدار نظام اسلامی ایران را برنمی‌تابد

**"سیدنجیب حسینی" تاکید کرد: همه کسانی که به نوعی مرجع فکری و سیاسی مردم هستند مبادا به خیال خود برای دفاع، از گلوله‌ای که دشمن آن را تهیه کرده است، استفاده کنند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی دومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه ضمن تبریک مجدد انتخاب احمدی‌نژاد به عنوان رئیس جمهور گفت:‌ در بزرگداشت هفته دفاع مقدس، یاد و نام تمام کسانی که هستی خود را برای استمرار و توسعه میراث معنوی امام یعنی نظام اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند را ارج می‌نهیم.

وی افزود:‌ شاید هفته دفاع مقدس فرصتی باشد تا گذشته خود را واکاوی کنیم که کجا بودیم، چه کردیم و چه خواهیم کرد.

سیدنجیب حسینی یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، اسلام وارد مرحله‌ای جدیدی شد و ملت ایران که از تبار سلمان محمدی بودند برای حفظ ارزش‌ها و باورهای ایرانی خود پا به پای مرجعیت و روحانیت همراه شده تا حاصل این رنج و شفقت‌های علما در نظام جمهوری اسلامی ظاهر شود.

نماینده مردم مینودشت تصریح کرد: با تبلور نظام اسلامی همه زیاده‌خواهان عالم در صدد برآمدند تا با راه‌اندازی جنگ تحمیلی مانع گسترش و نفوذ انقلاب اسلامی در میان ملت‌ها شوند که با لطف و مدد الهی و همچنین تدبیر و مدیریت امام (ره) این تهدید تبدیل به فرصت شد و نظام جمهوری اسلامی با پشت سر گذاشتن تمام موانع امروز تبدیل به قطبی در جهان اسلام شده به نحوی که نظام‌های غرب را نیز به چالش کشانده است.

وی افزود: نظام سلطه، اقتدار نظام اسلامی ایران را برنمی‌تابد و تمام تلاش‌های خود را صرف مانع‌تراشی و اختلاف‌اندازی کرده است که پس از انتخابات اخیر هم این موضوع ظهور و بروز پیدا کرد.

حسینی متذکر شد: در این بازی خطرناک که دشمن برای ما تدارک دیده عناصری پیدا شده‌اند که به جای دفاع از نظام و نهادهای قانونی تحت تاثیر القای بیگانگان قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد:‌ امروز به تعبیر مقام معظم رهبری دشمن با تمام قوا به جنگ نرم علیه نظام روی آورده است، جنگ نرمی که گلوله و توپ آن تخریب، بی‌اعتمادی، تفرقه، نفی خدمات بزرگان نظام و بی‌اعتمادی مردم به نظام اسلامی است.

نماینده مردم مینودشت در مجلس تاکید کرد: همه کسانی که به نوعی مرجع فکری و سیاسی مردم هستند مبادا به خیال خود برای دفاع، از گلوله‌ای که دشمن آن را تهیه کرده است، استفاده کنند.

وی با بیان اینکه عنصری که امت اسلامی را به اضمحلال کشاند تفرقه و اختلاف‌افکنی بود، تصریح کرد: چرا از گذشته عبرت نمی‌گیریم و همه خود را بر حق می‌دانند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: آنچه که بیشتر در این بین مظلوم واقع شد نظام جمهوری اسلامی یعنی میراث امام که همه ما جیره‌خوار این نظام هستیم، می‌باشد.

وی تاکید کرد: عزت و آبروی ما در قبال انقلاب در قالب این نظام و محتوای آن است و اگر از این قالب خارج شدیم دیگران بر ما مسلط خواهند شد.

سیدنجیب حسینی گفت: کسانی که نباید سکوت کنند، فریاد بزنند و کسانی که نباید فریاد بزنند، سکوت کنند تا به امید خدا با درایت و هدایت مقام معظم رهبری این عقبه‌ها را هم پشت سر بگذاریم.

وی خاطرنشان ساخت: البته به شرطی که این فرمایش تاریخی حضرت امام (ره) را هم حلقه‌ای در گوش خود قرار دهیم که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور شما آسیب نرسد.

نماینده مردم مینودشت در بیان مشکلات استان گلستان نیز گفت: این استان در ازای هر هزار نفر فقط دارای یک بخش بیمارستانی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet