هدر موبایل
1397/10/14 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

اعلام نرخ تورم مسئولان را از خواب خرگوشی بیرون می آورد

عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به توقف اعلام نرخ تورم از سوی بانک مرکزی گفت:اعلام نرخ تورم مسئولان را از خواب خرگوشی بیرون می آورد.
اعلام نرخ تورم مسئولان را از خواب خرگوشی بیرون می آورد عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به توقف اعلام نرخ تورم از سوی بانک مرکزی گفت:اعلام نرخ تورم مسئولان را از خواب خرگوشی بیرون می آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711104889466919.jpg اعلام,نرخ,تورم,مسئولان,را,از,خواب,خرگوشی,بیرون,می,آورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،  محمدرضا تابش عضو شورای پول و اعتبار گفت که اعلام نرخ تورم احترام به افکار عمومی و مردم است و مسئولین را هم هوشیارتر می‌کند.

وی با اشاره به توقف اعلام نرخ تورم از سوی بانک مرکزی اظهار کرد: ما نمی‌توانیم نرخ تورم را کتمان کنیم، چرا که آثار آن در جامعه هویداست و مردم در بسیاری از ضروریات مورد نیاز خود و لیست مواد پروتئینی و اقلامی که دولت به آنها ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌دهد، قیمتهای بالایی را شاهد هستند.

وی افزود: ما اخیرا گوشت را به قیمت کیلویی ۷۰ هزار تومان خریدیم و قیمت مرغ هم بسته به اینکه ران، فیله یا مرغ کامل خریداری کنید از ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان است. بنابراین مردم با گوشت و پوست خود قیمت ها را لمس می‌کنند.

به گزارش ایسنا این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: من مخالف عدم اعلام نرخ تورم هستم زیرا اعلام نرخ تورم هم احترام به افکار عمومی و مردم است و هم مسئولین را متوجه می کند که از خواب خرگوشی بیرون بیایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet