هدر موبایل
1388/07/05 12:26:00
سرویس صحن
موحد در نطق میان دستور:

دولت دهم راه سختی در پیش روی دارد

**"سیدمحمد موحد" با بیان اینکه راه دولت دهم راهی است که چارچوب و بدنه اصلی آن را مقام معظم رهبری ترسیم نموده‌اند و طلایه آن به همت ۷۰ میلیون مسلمان ایرانی از میان مشکلات عبور کرده، خاطرنشان کرد: این دولت راه سختی را در پیش روی دارد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی سومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه با درود به روح پرفتوح امام (ره) و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و پیروزی جدید کشورمان در عرصه انرژی هسته‌ای را تبریک گفت.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران بار دیگر در خرداد 1388 در میان بهت و حیرت عالمیان حماسه شگرف و جاودانه آفرید و با حضور سراسر شور، عقل و تدبیر، با مشارکت حداکثری، دموکراسی فریبکارانه کشورهای مدعی را به سخره گرفت و مشتاقان انقلاب را شادمان و معاندان را به خاک مذلت نشاند.

موحد خاطرنشان ساخت: ملت ایران با اقدام خود در انتخابات 22 خرداد دشمنان را رو سیاه و از رفتارشان پشیمان کرده است.

نماینده مردم بهبهان با بیان اینکه به راستی آیا خلق این صحنه زیبا و جلوه نورانی جز از منبع قدسی و ذات لایزال الهی امکان پذیر است، اظهار داشت: در برابر عظمت آن منبع فیاضی که انقلاب اسلامی را همچون جبل راسخ سرافراز و مقاوم نگه داشته سر تعظیم فرو می‌آوریم و از او می‌خواهیم این نعمت بزرگ و رمز سرافرازی ما در پیروزهای اعجاب انگیز یعنی وحدت کلمه را که همیشه مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب است، در سراسر وجودمان ساری و جاری گرداند.

موحد با اشاره به نقش فتنه انگیز کشورهای غربی در انتخابات 22 خرداد تصریح کرد: شگرد شومی که دشمنان انقلاب در انتخابات اخیر به کار گرفته بودند این بود که در کمال بی شرمی، بی مهابا و با صرف هزینه‌های بزرگ معدود مزدوران خود در سفارتخانه‌هایشان را مامور کردند تا با نفوذ در صفوف دوستداران انقلاب زمینه تشکیک و بدبینی را نسبت به سلامت انقلاب فراهم آوردند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب هرگز نمی‌توانند عظمت ملت ایران را درک کرده و بدانند زنده نگه داشتن خط امام و راه امام و تاسی به فرامین فصل الخطاب مقام معظم رهبری برای همه ملت ایران به مثابه تاسی به شعار الهی بود و هیچگونه تعرض به آن را بر نتافته و به قیمت از دست دادن جان خود از آن محافظت خواهند کرد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس با اشاره به پیروزی "محمود احمدی‌نژاد" در انتخابات ریاست جمهوری با رای قریب به 25 میلیون، وی را شخصیتی انقلابی، سختکوش و هوشمند توصیف کرد.

و ی با بیان اینکه اکنون احمدی‌نژاد توسط مردم ولایت مدار انتخاب و با تعامل مجلس دولت دهم فرصت خدمت را پیدا کرده است، ضمن تبریک مجدد به وی یاد آور شد: این دولت راه سختی را در پیش روی دارد.

موحد خاطرنشان کرد: راه دولت راهی است که چارچوب و بدنه اصلی آن را قافله سالار ملت ایران مقام معظم رهبری با سیاست مدبرانه خویش ترسیم نموده‌اند و طلایه آن از میان همه مشکلات و مزاحمت‌های داخلی و سیاست‌های تهاجمی استکبار به همتی به وسعت 70 میلیون مسلمان ایرانی بی اعتنا از این گزندها عبور کرده و افق‌های روشنی را برای ساخت ایرانی آباد و آزاد نوید داده است.

نماینده مردم بهبهان در پایان به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره و خواستار تسریع در تکمیل راه های ارتباطی و احداث فرودگاه و همچنین تکمیل بیمارستان ولیعصر شد که ساخت آن از سال 70 تاکنون متوقف شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet