ایام محرم 1398
1397/10/15 12:57:22
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

آمریکای ترامپ مشروعیت نهادهای بین المللی را تخریب می کند/ رژیم صهیونیستی ریشه ای ندارد که بخواهد در یونسکو ثبت کند

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:روحیه استکباری و سلطه‌گری  آمریکا و رژیم صهیونیستی باعث می شود علیه عرصه بین‌المللی طغیان کنند.
آمریکای ترامپ مشروعیت نهادهای بین المللی را تخریب می کند/ رژیم صهیونیستی ریشه ای ندارد که بخواهد در یونسکو ثبت کند عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:روحیه استکباری و سلطه‌گری  آمریکا و رژیم صهیونیستی باعث می شود علیه عرصه بین‌المللی طغیان کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/67959.jpg آمریکای,ترامپ,مشروعیت,نهادهای,بین,المللی,را,تخریب,می,کند/,رژیم,صهیونیستی,ریشه,ای,ندارد,که,بخواهد,در,یونسکو,ثبت,کند Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ضمن اشاره به موضوع خروج آمریکا از پیمان ها و مجامع بین المللی از جمله یونسکو،گفت: آمریکا و ترامپ در عرصه بین المللی یاغی شده و علیه نظم بین‌المللی دارند طغیان می‌کنند و مشروعیت و جایگاه نهادهای بین المللی را تخریب می کنند.

ترامپ یاغی عرصه بین المللی است

نماینده مردم ورامین ،پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود:خروج آمریکا و اسرائیل از تعهدات و سازمان های بین المللی نشان دهنده روحیه استکباری،تجاوزگری و مداخله گری آنها است؛چراکه این  نهادهای بین المللی تا حدودی محدودکننده رفتارهای کشورها هستند؛اما اینها اصلاً نمی خواهند در این قالب ها عمل کنند.

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه روحیه استکباری و سلطه‌گری  آمریکا و صهیونیسم باعث می شود علیه عرصه بین‌المللی طغیان کنند،مطرح کرد: من همیشه ترامپ را به عنوان یک یاغی در عرصه بین المللی می شناسم،ملاک صهیونیست ها هم  فقط خودشان هستند و هیچ کدام از ارزش های انسانی،اعتبارات بین المللی و هنجارهای عرصه بین الملل اصلا برایشان مهم نیست.

نگاه صهیونیست ها به یونسکو هم کاملا  افراطی است

وی با اشاره به برخورد رژیم صهیونیستی با تشکل ها و گروها در جهان،تاکید کرد: اگر گروه‌های تروریستی حامی رژیم صهیونیستی باشند؛از جانب اسرائیل حمایت و تقویت می‌شوند؛ولی اگر یک گروهی خلاف منافع رژیم صهیونیستی باشد؛ آن گروه تروریست است و از کره زمین باید پاک شود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه نگاه صهیونیست ها به یونسکو هم کاملاً  افراطی است،اظهار کرد:یونسکو بخشی از قدس را میراث اسلامی نامیده است و از این جهت آمریکا و رژیم صهیونیستی از یونسکو هم مانند سایرمجامع بین المللی خارج شده‌اند.یونسکو یک سازمان فرهنگی بین المللی است و با میراث فرهنگی سروکار دارد ؛با توجه به اسناد و مدارک و سابقه تاریخی - فرهنگی کشورها در این زمینه اظهارنظر می‌کند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با شااره به اینکه یونسکو به  جایگاه های فرهنگی ثبات می بخشد و آنها را پایدار می کند،تصریح کرد:رژیم صهیونیستی هم ریشه ای ندارد و سابقه ندارد،آنها را در خلال جنگ جهانی دوم بر سرزمین قدس کاشتند؛بنابراین ریشه ای ندارند و به همین جهت وقتی که یونسکو براساس اسناد و مدارک هویت بخش اسلامی  اظهار نظر می کند به این ها برمی خورد و علیه آن طغیان می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet