ولادت امام موسی کاظم (ع)
1397/10/16 17:10:19
سرویس فرهنگی
۴۰سالگی انقلاب:

ملت ایران همیشه با نظام و انقلاب همراه هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دشمنان با سیاه نمایی سعی می کنند دستاوردهای انقلاب اسلامی دیده نشود تا مردم را مایوس کنند اما باید بدانند ملت ایران یک ملت انقلابی است.
ملت ایران همیشه با نظام و انقلاب همراه هستند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دشمنان با سیاه نمایی سعی می کنند دستاوردهای انقلاب اسلامی دیده نشود تا مردم را مایوس کنند اما باید بدانند ملت ایران یک ملت انقلابی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106485169911.jpg ملت,ایران,همیشه,با,نظام,و,انقلاب,همراه,هستند Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه یکی از ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب است گفت: دشمنان با سیاه نمایی سعی می‌کنند این دستاوردها دیده نشود تا مردم را مایوس کنند اما اگر بخواهیم وضعیت کشور را نه تنها با زمان قبل از انقلاب بلکه با دیگر کشورها مقایسه کنیم می‌بینیم که پیشرفت‌های معجزه‌آسایی رخ داده است و همین خشم دشمنان را برانگیخته است.

ایران اولین کشور در زمینه پیوند کبد در دنیا است

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس افزود: در بحث پزشکی ایران اولین کشور پیوند کبد در دنیا است به طوری که آمار پیوند کبد در بیمارستان نمازی شیراز این مسئله را به خوبی نشان می‌دهد. همچنین در زمینه فلج اطفال، بیماری‌های واگیردار، ایدز و ... در سطح پایین‌تر منطقه قرار داریم.

دشمنان با سیاه نمایی سعی می‌کنند این دستاوردها دیده نشود تا مردم را مایوس کنند

وی تصریح کرد: در حوزه‌های ساخت تجهیزات پزشکی در اصفهان شرکت‌های دانش‌بنیان کارهای بسیاری انجام دادند مثل ساخت دستگاه سی‌تی‌اسکن یعنی شتاب دهنده‌های خطی و کارهای پیچیده علمی انجام می‌شود. در حوزه نانو، سلول‌های بنیادی، صنعت هوافضا، ساخت موشک و عرصه‌های نظامی و حتی تولید محصولات کشاورزی رشد چشمگیری داشتیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه این فعالیت‌ها برای ملت انقلابی ایران قانع کننده نیست افزود: باید از این نیز جلوتر برویم درست است که دولت‌ها نکات ضعف و قوت زیادی داشتند اما مسیر یک مسیر رو به جلو بوده است.

آمریکا از پیشرفت های نظامی ایران خشمگین است

وی ادامه داد: همین که آمریکایی‌ها خبر دادند ایران توانسته ماهواره آمریکایی را در ارتفاع 15 کیلومتر خارج از جو، مورد هدف قرار دهد نشان می‌دهد که حرفهای بسیاری برای گفتن داریم و خشم دشمن نیز از همین است.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در خمینی شهر یک زمانی 3 پزشک عمومی با 30 هزار جمعیت داشتیم اما در حال حاضر به حدی پزشک عمومی داریم که نمی‌دانیم چگونه برای آنها مطب بزنیم. حتی 150 هزار دانشجو به 4، 5 میلیون نفر رسیده است؛ نمی‌توانیم چشم خود را بر روی هم بگذاریم و بگوییم که انقلاب هیچ کاری نکرده است.

سوء مدیریت‌ها به انتخاب های غلط ما بر می‌گردد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به برخی سوء مدیریت‌ها تصریح کرد: متاسفانه برخی از سوء مدیریت‌ها به انتخاب‌های غلط برمی‌گردد که مشکلاتی را ایجاد کرده وگرنه روند پیشرفت کشور بسیار قابل قبول بوده و مردم نیز علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی همچنان با نظام و انقلاب هستند به عنوان مثال حماسه 9 دی نشان داد مردم انقلابی هستند چراکه می‌دانند که انقلاب برای آنها کار انجام داده اما باید مشکلات نیز برطرف شود./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet