هدر موبایل
1397/10/15 11:10:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی :

آمریکا مذاکره با ایران را به گور خواهد برد/ ترامپ شخصیت فرافکنی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت :جمهوری اسلامی ایران قطعا از این گردنه عبور خواهد کرد و آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد بود
آمریکا مذاکره با ایران را به گور خواهد برد/ ترامپ شخصیت فرافکنی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت :جمهوری اسلامی ایران قطعا از این گردنه عبور خواهد کرد و آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد بود https://cdn.icana.ir/d/019/201808109493211254.jpg آمریکا,مذاکره,با,ایران,را,به,گور,خواهد,برد/,ترامپ,شخصیت,فرافکنی,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با سخنان اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه ایران به دنبال تصرف خاورمیانه بود، گفت: رئیس جمهور آمریکا شخصیت فرافکنی است و البته در این باره زبانزد عام و خاص است.

نماینده ی مردم ورامین، پیشوا و قرچک، در این راستا اظهار کرد:  ترامپ آنچه را که درمورد ایران بیان می کند؛ دقیقاً در رابطه با آمریکا مصداق دارد چرا که آمریکایی ها زمانی قصد تصرف خاورمیانه را داشتند.

عضور کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها فکر می کردند خاورمیانه ملک پدری آنها است و با گماردن پادشاهان و سران کشورهای خاورمیانه اینها ژاندارم آمریکا محسوب می شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مصاف سلطه ی آمریکا را بر چیده است، تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران ملت ها را به سوی بیداری و روشنگری حرکت داد به گونه ای که امروزه آمریکا مورد تنفر ملت ها و کشورهای گوناگون قرار گرفته است.

نقوی حسینی در ادامه همین مبحث افزود جمهوری اسلامی ایران توانسته در مقابل نفوذ آمریکایی ها سد محکمی را ایجاد کند و در حال حاضر هم که ملت ها شاهد فرار آمریکایی ها از کشورهای منطقه هستند.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به فکر سلطه گری بر کشورهای منطقه نبوده است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران لحظه ای به فکر تصرف کشوری نبوده و البته به هیچ کشوری هم تجاوز نکرده است بلکه مورد تجاوز هم واقع شده است.

نقوی حسینی به اظهارات روزهای گذشته ترامپ مبنی بر اینکه حاضر است پشت میز مذاکره بنشیند، اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا از روز نخست ریاست جمهوری خود انواع تحریم، تهدید و فشارها را علیه ملت ایران اعمال کرده است تا مردم کشورمان را به تسلیم در مقابل آمریکا وادار کند اما ضدیت ملت ایران علیه این کشور بیشتر شده است.

وی در ادامه افزود جمهوری اسلامی ایران قطعا از این گردنه عبور خواهد کرد و آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد بود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet