انتخابات ریاست جمهوری
1397/10/15 14:22:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون برنامه مجلس در صفحه اینستاگرام خود نوشت

انتقاد تاجگردون از اظهارات مشاور رییس جمهور / مشایی روحانی آدرس غلط به جامعه ندهد!

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در صفحه مجازی خود از اظهارات حسام الدین آشنا درباره شفافیت بودجه انتقاد کرد.
انتقاد تاجگردون از اظهارات مشاور رییس جمهور / مشایی روحانی آدرس غلط به جامعه ندهد! رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در صفحه مجازی خود از اظهارات حسام الدین آشنا درباره شفافیت بودجه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108747179313.jpg انتقاد,تاجگردون,از,اظهارات,مشاور,رییس,جمهور,/,مشایی,روحانی,آدرس,غلط,به,جامعه,ندهد! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در صفحه مجازی خود درباره اظهارات حسام الدین آشنا درباره شفافیت بودجه نوشت:

هر رئیس جمهوری گویا باید یک مشائی داشته باشد. مشاور محترم رئیس جمهور بعد از شش سال از دوره رئیس جمهور با دادن آدرس غلط به جامعه فرار به جلو میکند.بودجه را دولت میدهد. شش سال هم آقای روحانی بودجه را به مجلس داد. هر آنچه که بخواهد میتواند در لایحه انجام میدهد. مثل امسال که هر جا را دوست نداشت کم کرد و هر جا را دوست داشت بالا برد.افزایش های مجلس هم مشخصه. افزایش حقوق بازنشستگان، کسری بیمه ها، عمرانی مناطق محروم، پاداش برزمین مانده فرهنگیان و کارمندان، افزایش مستمری افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امدادو از این قبیل موضوعات.جناب آقای آشنا این مردم درد زیادی دارند به دردشان نمک دروغین نریز یا اینکه اگر جنایتی شده دولت فعلی را هم در این جنایت شریک بدانید. البته که اگر مجلس ببیند جایی بی انصافی شده باشد اصلاح میکند. چه در عرصه اقتصادی و چه فرهنگی و چه در دفاع. خدا همه را به راه راست هدایت کند.

بیشتر بخوانید:

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet