شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/10/16 18:30:01
سرویس فرهنگی
۴۰ سالگی انقلاب:

راه توسعه و رسیدن به قله‌های پیشرفت برای ملت ایران هموار است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رشد فکری که امروزه در جامعه داریم و توسعه عمومی که در مجموعه کشور اتفاق افتاده مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
راه توسعه و رسیدن به قله‌های پیشرفت برای ملت ایران هموار است عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رشد فکری که امروزه در جامعه داریم و توسعه عمومی که در مجموعه کشور اتفاق افتاده مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201703109841622321.jpg راه,توسعه,و,رسیدن,به,قله‌های,پیشرفت,برای,ملت,ایران,هموار,است Icana

سیدتقی کبیری در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نقش مردم در تشکیل دولت و نظام سیاسی جمهوری اسلامی شاید بارزترین نقش در انقلاب اسلامی باشد گفت: دستاوردهای بسیاری در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و توسعه‌های بخش‌های متعدد در شهرها و روستاها بعد از انقلاب ایجاد شده است؛ می‌توان گفت ده‌ها توسعه و آبادانی در روستاها و مناطق محرومی که در قرن‌های گذشته کم برخوردار بودند ایجاد شده است اما دستاورد اصلی، استقلال نظام جمهوری اسلامی و مردمی است که مجموعه ارکان نظام، دولت و مجلس را انتخاب می‌کنند و از طرف دیگر نقش مردم در تشکیل دولت و نظام سیاسی جمهوری اسلامی شاید بارزترین نقش‌ها باشد.

توسعه فرهنگی خوبی در مجموعه شهرها و روستاها رخ داده به همین دلیل غالب مردم از امکانات فرهنگی چه در فرهنگ عمومی و چه فرهنگ خصوصی در کشور استفاده می‌کنند.

نماینده مردم خوی در مجلس با بیان اینکه رشد فکری که امروزه در جامعه داریم دستاورد دیگری است، افزود: همچنین توسعه عمومی که در مجموعه کشور اتفاق افتاده، علی‌رغم اینکه هنوز با سطح مطلوب فاصله داریم دستاورد دیگری به شمار می‌رود. خصوصا در بحث عدالت محوری در کشور مشکلاتی وجود دارد اما در مجموع بعد از انقلاب اسلامی این توسعه کم نظیر و در برخی جهات بی‌نظیر حتی در اقصی نقاط کشور دستاوردهای انقلاب است.

راه توسعه و رسیدن به قله‌های پیشرفت برای ملت ایران هموار است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در مجموعه کشور در برخی از نقاط روستاهای 20 نفری داریم که از تمامی امکانات از جمله برق برخوردار هستند تصریح کرد: این امکانات می‌تواند در مجموع دستاوردهایی باشد که راه توسعه، استقلال، آزادی و رسیدن به قله‌های پیشرفت توسعه و عدالت را برای ملت ایران هموار کند.

رشد علمی و فرهنگی در سایه انقلاب اسلامی ایجاد شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: توسعه فرهنگی خوبی در مجموعه شهرها و روستاها رخ داده به همین دلیل غالب مردم از امکانات فرهنگی چه در فرهنگ عمومی و چه فرهنگ خصوصی در کشور استفاده می‌کنند.

کبیری ادامه داد: وجود دانشگاه‌ها و امکان استفاده از رشد علمی و فرهنگی جامعه که در سایه انقلاب اسلامی ایجاد شده است باعث شده تا کسی نتواند اعلام کند که این فضای رشد برای طیف خاص و محدودی وجود دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: در حوزه اجتماعی نیز حضور سمن‌های مختلف و نقشی که در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی دارند، همگی از دستاوردهایی است که در سایه 40 ساله انقلاب اسلامی ایجاد شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet