هدر موبایل
1397/10/16 13:38:59
سرویس صحن
نیکفر در تذکر شفاهی:

آیا مسئولان دولت از سفره مردم به خصوص محرومان مطلع هستند؟/ چرا اجرای رتبه بندی فرهنگیان به تعویق می افتد؟

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به عدم اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: آیا مسئولان دولت از سفره مردم به خصوص محرومان مطلع هستند؟
آیا مسئولان دولت از سفره مردم به خصوص محرومان مطلع هستند؟/ چرا اجرای رتبه بندی فرهنگیان به تعویق می افتد؟ نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به عدم اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: آیا مسئولان دولت از سفره مردم به خصوص محرومان مطلع هستند؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201710106174643417.jpg آیا,مسئولان,دولت,از,سفره,مردم,به,خصوص,محرومان,مطلع,هستند؟/,چرا,اجرای,رتبه,بندی,فرهنگیان,به,تعویق,می,افتد؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ذبیح الله نیک فر لیالستانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 16 دی) مجلس شورای اسلامی سوال در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت اظهار داشت: با وجود عدم اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آیا مسئولان دولت از سفره مردم به خصوص محرومان مطلع هستند؟

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وضعیت بیمه و درمان جانبازان و خانواده آنها بسیار ناگوار است تا حدی که آنها قادر به تهیه داروهای خود نیستند.

وی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش افزود: سیاسی کردن آموزش و پرورش و اداره مناطق، نمک بر زخم معیشت فرهنگیان است. آیا وزیر عزمی برای رفع این مشکلات و سوءمدیریت ها ندارد؟ چرا اجرای رتبه بندی فرهنگیان به تعویق می افتد؟

نیک فر در تذکر به وزرای کشور و نفت ادامه داد: یک شرکت غیربومی اقدام به احداث و عرضه سوخت تک نازل کرده و نگرانی هایی را بین مردم ایجاد کرده است، ضمن اینکه صنف جایگاه داران عرضه سوخت، سرمایه گذاری های خود را در خطر می بیند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تذکر به وزرای جهاد کشاورزی و نیرو بیان کرد: تفاهم نامه با استانداران و سازمان برنامه و بودجه درخصوص لایروبی آب بندان ها و اصلاح و بازسازی نهرها و کانال انتقال آب زراعی به سردهانه ها چه زمانی باید اجرایی شود، تاکنون اقدامی نشده است. آیا باید منتظر بحران باشیم تا اقدامی انجام شود؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet