هدر موبایل
1397/10/17 10:08:00
سرویس سیاسی
کاظمی:

دشمنی آمریکا با ملت ایران بارها عیان شده است/اظهارات سخیف پمپئو درباره ملت ایران

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی معتقد است در این تحریم ها دشمنی آمریکا با ملت ایران کاملا عیان ،آشکار و شفاف سازی شده است.
دشمنی آمریکا با ملت ایران بارها عیان شده است/اظهارات سخیف پمپئو درباره ملت ایران نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی معتقد است در این تحریم ها دشمنی آمریکا با ملت ایران کاملا عیان ،آشکار و شفاف سازی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103889712205.jpg دشمنی,آمریکا,با,ملت,ایران,بارها,عیان,شده,است/اظهارات,سخیف,پمپئو,درباره,ملت,ایران Icana

محمد کاظمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  بااشاره به اظهارات پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده درباره تحریم های شدید اقتصادی علیه ایران گفت:آمریکا قبل از این تحریم‌ها مدام شعار می‌داد که ما با دولت ایران مخالف هستیم و با مردم ایران مشکلی نداریم.

نماینده مردم ملایر درمجلس افزود:تحریم‌هایی که الان حوزه آنها روز به روز گسترده‌تر می‌شود؛به‌خصوص ما در زمینه مسائل دارویی هم دچار مشکلات هستیم نشان می‌دهد که اینها از اساس با ملت ایران مخالف هستند.

اظهارات پمپئو درباره ملت ایران بسیار سخیف است

وی تاکید کرد:الان تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان بیشترین آسیب را به ملت ایران و  به بخش آسیب پذیر جامعه زده است.

عضوفراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه پمپئو در واقع یک صحبت سخیف درباره ملت ایران کرده است،تصریح کرد:تحریم‌ها به شدت ملت ایران را دچار مشکل کرده است  و دشمنی آمریکا کاملاً در این تحریم ها با ملت ایران عیان ،آشکار و شفاف سازی شده است.

بیشتر بخوانید:

کاظمی بابیان اینکه ملت ایران هم به این نتیجه رسیده اند که بایستی مقاومت کنند،اظهار کرد:در گذشته در سیاست خارجی و تصمیم گیری هایمان بایستی کمی بهتر عمل می کردیم، اما الان دیگر زمانی نیست که بین مردم و مسئولان اختلافی ایجاد شود و اختلاف افکنی کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم معتقد است؛باید دقت نظر داشته باشیم و نظر ملت،دولت وهمه مسئولین یکی باشد،ما باید در مقابل این اقدامات ظالمانه آمریکا که خلاف قانون، خلاف عرف و خلاف عرف بین المللی و مفاد قرارداد و خلاف سنت حاکم بر روابط کشورها است؛مقاومت کنیم و در مقابل این ظلم فاحش آمریکا بایستی پایداری کرد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی باتاکید براین موضوع که راه برون رفت از مشکلات کشور انسجام است ،تصریح کرد:متاسفانه گاهی ما این انسجام را نمی بینیم و گاهی تهمت‌ها ،افتراها را که اصلا به صلاح کشور نیست،بین مسئولین می بینیم؛خودم و همکارانم را به حفظ وحدت و انسجام در این شرایط آن را توصیه می کنم.

به گزارش خانه ملت؛وزیر امور خارجه آمریکابا اشاره به این مسئله که معافیت‌های ضدایرانی آمریکا تنها ۶ ماهه هستند، بیان کرد:آمریکا به طور مداوم در حال ارزیابی معافیت‌ها علیه ایران است.پمپئو در ادامه با "مستبد" خواندن نظام ایران اظهار داشت که هدف نهایی آمریکا از اعمال این تحریم‌ها، بهتر کردن زندگی مردم ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet