هدر اصلی
1397/11/05 09:07:19
سرویس فرهنگی
دموکراسی مهمترین دستاورد انقلاب ؛

سرعت رشد علمی ایران 11 برابر سرعت رشد جهان

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: سرعت رشد علمی ایران ۱۱ برابر سرعت رشد علمی جهان است به گونه‌ای که از لحاظ علمی جهش بسیار خوبی داریم.
سرعت رشد علمی ایران 11 برابر سرعت رشد جهان عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: سرعت رشد علمی ایران 11 برابر سرعت رشد علمی جهان است به گونه‌ای که از لحاظ علمی جهش بسیار خوبی داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg سرعت,رشد,علمی,ایران,11,برابر,سرعت,رشد,جهان Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دموکراسی یعنی همان جمهوریت اسلامی است گفت: اگر این دستاورد بسیار بزرگ که در زمان مشروطیت به دنبال آن بودیم ببینیم، متوجه می‌شویم  که تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی از جمله رئیس جمهور، نمایندگان مجلس، شوراها، شهردارها و خبرگان رهبری توسط انتخابات مردم به روی کار آمدند.

ایران در یکی از نقاط بسیار ناامن واقع شده اما امنیت و پایداری که ایران دارد همتراز کشورهای اروپایی است

امنیت ایران همتراز کشورهای اروپایی است

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس افزود: دستاورد دیگر بحث امنیت است. ایران در یکی از نقاط بسیار ناامن واقع شده اما امنیت و پایداری که ایران دارد همتراز کشورهای اروپایی است. علی‌رغم اینکه تمام همسایه‌های ایران دچار ناامنی هستند و برای اینکه این امنیت را از ایران بگیرند هزینه می‌کنند اما تمام پیشرفت‌ها در ذیل چتر امنیت کشور انجام می‌شود.

از لحاظ علمی جهش بی‌سابقه داریم/ سرعت رشد علمی ایران 11 برابر سرعت رشد جهان

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه امروزه ایران یکی از کشورهایی است که سرعت رشد علمی آن 11برابر سرعت  رشد علمی جهان است تصریح کرد: در تمام مسابقات مختلف جهانی، تیم‌های ایران جزء 10 کشور اول محسوب می‌شوند بنابراین از لحاظ علمی، جهش بی‌سابقه داریم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: از لحاظ پزشکی دستاوردهای بسیار خوبی کسب کردیم به گونه‌ای که قبل از انقلاب پزشکان ایران از کشورهای هند و پاکستان بودند که آن هم معلوم نبود مدارک پزشکی دارند یا خیر اما اکنون علی‌رغم شیطنت‌ها و دشمنی‌ها به قطب توریسم درمانی در منطقه نزدیک شدیم و در بحث پزشکی و تولید دارو در دنیا حرف برای گفتن داریم./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet