ولادت امام موسی کاظم (ع)
1397/10/21 13:26:00
سرویس فرهنگی
۴۰سالگی انقلاب:‌

40 سالگی انقلاب، سال برومندی نظام اسلامی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: به نظر می رسد ۴۰ سالگی انقلاب، سال برومندی نظام اسلامی در همه حوزه‌ها است، حتی نمی‌توان گفت که در یک حوزه ضعف داشتیم.
40 سالگی انقلاب، سال برومندی نظام اسلامی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: به نظر می رسد 40 سالگی انقلاب، سال برومندی نظام اسلامی در همه حوزه‌ها است، حتی نمی‌توان گفت که در یک حوزه ضعف داشتیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105948399313.jpg 40,سالگی,انقلاب،,سال,برومندی,نظام,اسلامی,است Icana

فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و مذهبی است گفت: اگر یک تقسیم‌بندی از دستاوردهای انقلاب داشته باشیم می‌بینیم که انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و مذهبی بود یعنی انقلابی با ماهیت سیاست و دین طبیعی است که باید بیشترین دستاوردها را داشته باشیم. به عنوان مثال در حوزه اقتصاد و دیپلماسی بهترین دستاوردها کسب شده است.

40 سالگی انقلاب سال برومندی نظام اسلامی در همه حوزه‌ها است 

وی افزود: ایران با این رویکرد که نظام اسلامی به عنوان یک الگو به جهان معرفی شد به عنوان یک نظامی که در مقابل سلطه ایستادگی می‌کند و خودش منشا قدرت می‌شود، در منطقه و جهان به عنوان بزرگترین اولویت و دستاورد تلقی می‌شود و این افتخار نظام است.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی و فناوری دستاوردهای بسیار خوبی کسب کردیم تصریح کرد: در حوزه‌های تکنولوژی، دفاعی و فضایی اتفاقات خوبی افتاده است. این آمارهای موفقیت‌آمیز را سازمان‌های بین‌المللی، بانک توسعه جهانی و بانک اسلامی ارائه دادند. همچنین شاخص رشد اقتصاد یک رشد مطلوبی است.

رشد علمی ایران یک رشد فزاینده‌ای است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در طی این 40 سال حرکت علمی ایران یک حرکت فزاینده‌ای بود به گونه‌ای که رشد نخبگان، بهره‌برداری از افرادی که در اولویت اول ورزشی، اجتماعی و نخبگانی دنیا هستند بسیار سریع بوده است؛ همچنین در حوزه زنان در کشور رشد چشمگیری داشتیم.

سیاه‌نمایی‌ها باعث می‌شود دستاوردها دیده نشود

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: نظام اسلامی ایران یک مظلومیتی از دو جهت دارد. یک جهت آن معاندین نظام مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که در طول 40 سال گذشته از انقلاب اسلامی سیلی خورده و جهت دیگر مربوط به خودمان است که حرکت‌های جهشی یا فزاینده‌ای را یا نمی‌بینیم و یا سانسور می‌کنیم و به دلیل جوگیری‌ها در انتخابات، یک سیاه‌نمایی از جامعه ارائه می‌دهیم به گونه‌ای که در این 40 سال انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

فلاحتی ادامه داد: اگر بدون حب و بغض نگاه کنیم می‌بینیم که همه دولت‌های گذشته که بعد از انقلاب اسلامی روی کار آمدند، دولت‌های حاکمیت اسلامی هستند که حرکت‌های خوبی در انقلاب داشتند و این در قوانین توسعه کاملا مشخص است و آمارها و ارقام نیز به خوبی نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه در حوزه راه‌ها، حمل و نقل دریایی و صنایع دفاعی نه تنها توقفی نداشتیم بلکه حرکت روبه جلویی نیز داشتیم افزود: همه این موفقیت‌ها در حالی است که در برابر ما دشمنان فراوانی ایستاده بودند و جنگ و تحریم‌های بسیاری علیه ایران اعمال کردند.

نظام اسلامی به عنوان الگو به جهان معرفی شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد 40 سالگی انقلاب سال برومندی نظام اسلامی در همه حوزه‌ها است حتی نمی‌توان گفت که در یک حوزه ضعف داشتیم. اگرچه چشم‌انداز مطلوبی که برای انقلاب ترسیم کردیم بیشتر از اینها است اما این آرمان ما است؛ اگر واقعیت‌ها را ببینیم متوجه می‌شویم که گذشته بسیار خوبی داریم و افتخار این است که نظام اسلامی را به کشورهای دیگر به عنوان الگو معرفی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet