هدر موبایل
1397/10/17 20:00:54
سرویس فرهنگی
ذوالقدر در تشریح نشست کمیته بودجه و اصلاح ساختار کمیسیون فرهنگی:

انتقاد دستگاه ها از کاهش قابل توجه بودجه در لایحه 98

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ از حضور مسئولان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دانشگاه جامعه المصطفی و کتابخانه مجلس در نشست امروز کمیته بودجه و اصلاح ساختار کمیسیون فرهنگی برای بررسی بودجه ۹۸ خبر داد.
انتقاد دستگاه ها از کاهش قابل توجه بودجه در لایحه 98 عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 از حضور مسئولان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دانشگاه جامعه المصطفی و کتابخانه مجلس در نشست امروز کمیته بودجه و اصلاح ساختار کمیسیون فرهنگی برای بررسی بودجه 98 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102286260991.jpg انتقاد,دستگاه,ها,از,کاهش,قابل,توجه,بودجه,در,لایحه,98 Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور مسئولان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دانشگاه جامعه المصطفی و کتابخانه مجلس در نشست امروز کمیته بودجه و اصلاح ساختار کمیسیون فرهنگی مجلس  خبر داد و گفت: در این نشست دستگاه ها از کاهش قابل توجه بودجه تخصیصی سال 98 ابراز گله مندی داشتند و بر این باور بودند که اجرای برخی طرح ها و برنامه های این دستگاه ها به دلیل بروز مشکلات مالی امکان تحقق را نخواهند داشت.

کتابخانه مجلس سیستم اطفاء حریق ندارد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 افزود: در این نشست مطرح شد که یکی از مشکلات جدی که کتابخانه مجلس را با توجه به گنجینه میراثی که دارا است تهدید می کند نداشتن سیستم اطفاء حریق است که با توجه به قدمت ساختمان کتابخانه مجلس باید به این موضوع توجه ویژه ای شود.

وی با یادآوری اینکه کاهش بودجه موضوعی است که به دلیل سیاست انقباضی در لایحه بودجه 98 و شرایط اقتصادی موجود قابل گریز نیست، گفت: به موازات دستگاه ها نیز لازم است که با رویکردی هدفمند برای کاهش هزینه های جاری به طریقی که بتواند حداکثر خدمات را با اولویت های مدنظر سیاستگذاری ها ارائه دهند در نظر داشته باشند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: تلاش خواهیم کرد با همکاری نمایندگان این اولویت ها را در نظر داشته و در صورت امکان تخصیص اعتبارات افزایش برخی از ردیف ها را در دستور کار قرار دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet