هدر موبایل
1397/10/19 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
محمود واعظی:

دولت با هیچ جریانی سهمیه بندی وزیر و استاندار نداشته و ندارد

رئیس دفتر روحانی در جدیدترین اظهارنظر خود درباره تعامل با اصلاح طلبان گفته است که دولت در جریان انتخابات ۹۲ و ۹۶ هیچ‌گونه ائتلافی با اصلاح‌طلبان تندرو نداشته است.
دولت با هیچ جریانی سهمیه بندی وزیر و استاندار نداشته و ندارد رئیس دفتر روحانی در جدیدترین اظهارنظر خود درباره تعامل با اصلاح طلبان گفته است که دولت در جریان انتخابات ۹۲ و ۹۶ هیچ‌گونه ائتلافی با اصلاح‌طلبان تندرو نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108665387526.jpg دولت,با,هیچ,جریانی,سهمیه,بندی,وزیر,و,استاندار,نداشته,و,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور بار دیگر اظهارات قبلی خود درباره عدم ائتلاف روحانی با این اصلاح ‌طلبان  در انتخابات 92 و 96 که با واکنش تند چهره‌های اصلاح  طلب همراه شد  را تکرار کرده است. 

رئیس دفتر روحانی درباره اظهارات سعید حجاریان  در رابطه با  ائتلاف اصلاح‌طلبان با روحانی گفته است: "ائتلاف در ذهن برخی این معنی را می‌دهد که هر فرد و هر گروهی که از کسی حمایت کرده به‌معنی ائتلاف آن گروه با جریان پیروز بوده است، نه! ما می‌گوییم اینها همراهان بودند و با ما کار کردند."

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

واعظی ادامه می‌دهد: "ائتلاف در ادبیات سیاسی به این معنی است که ما بنشینیم  قول و قرار بگذاریم  که دولت را چطوری تشکیل بدهیم،‌ چند نفر از این طرف و چند نفر از آن طرف در دولت باشند. چه‌مقدار سهم وزیر و چه‌مقدار سهم استاندار دارند، پس ما چنین ائتلافی با هیچ گروهی از جمله اصلاح طلبان نداشتیم."

به گزارش تسنیم وی  در این گفت‌وگو همچنین  با توضیح اظهارات گذشته‌اش درباره عدم ارتباط دولت با اصلاح طلبان تندرو می‌گوید: " منظور من از بیان آن اظهارات این بود که  ما هم اصولگرای تندرو داریم که به ما انتقاد می‌کنند و هم اصلاح‌طلبان تند داریم که به ما انتقاد دارند و ما هیچ‌گاه با این جماعت ائتلاف نکردیم و الآن هم همین را می‌گویم، بنابراین نه با اصولگرای تند و نه با اصلاح‌طلب تند هیچ ائتلافی نداشتیم." 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet