هدر موبایل
1397/10/21 21:43:55
سرویس استان ها
گامی دیگر برای تکمیل چرخه درمان شوشتر و گتوند؛

دستگاه ماموگرافی تحویل مرکز غربالگری سرطان و بیماری های خاص شوشتر شد

با حضور سهراب گیلانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر ابول نژادیان رئیس محترم دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دستگاه ماموگرافی پیشرفته وارد شهرستان شوشتر شد.
دستگاه ماموگرافی تحویل مرکز غربالگری سرطان و بیماری های خاص شوشتر شد با حضور سهراب گیلانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر ابول نژادیان رئیس محترم دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دستگاه ماموگرافی پیشرفته وارد شهرستان شوشتر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106945732811.jpg دستگاه,ماموگرافی,تحویل,مرکز,غربالگری,سرطان,و,بیماری,های,خاص,شوشتر,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، باپیگیری سهراب گیلانی ، نماینده مردم شوشتر و گتوند برای تجهیز مرکز غربالگری سرطان و بیماری های خاص شوشتر ، دستگاه ماموگرافی از کشور ژاپن خریداری و تحویل دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد. مراحل نصب این دستگاه  طی روزهای آینده در مرکز بیماریهای خاص ،  آغاز می شود تا یکی دیگر از مطالبات درمانی مردم شوشتر محقق شود.

پیش از این خبر مسرت بخش، شهروندان شوشتر بدلیل نبود این دستگاه می بایست با صرف هزینه زیاد و پیمودن مسافت های طولانی به مرکز استان و شهرستان های همجوار مراجعه میکردند تا بتوانند از خدمات این دستگاه استفاده کنند اما اکنون با راه اندازی بخش ماموگرافی کلیه خدمات مربوطه در شهرستان انجام می شود.

 ماموگرافی ابزاری برای کشف زودرس سرطان سینه است و می تواند غده سرطانی سینه را ۱۰ سال قبل از آنکه قابل لمس شود شناسایی کند و این موضوع اهمیت وجود این دستگاه در شهرستان شوشتر را به وضوح نشان می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet