پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/05 14:44:00
سرویس صحن
نماینده سنندج خواستار شد

هیئت رییسه به کیهان تذکر بدهد

**نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده سنندج گفت: از رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب انتظار داریم در جهت وحدت امت اسلام و با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب قدم بردارند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، امین شعبانی در جلسه علنی روز یکشنبه طی یک تذکر آیین نامه‌ای اظهار داشت: در هفته گذشته شاهد ترور ناجوانمردانه ماموستا برهان عالی بودیم که به دست منافقان به شهادت رسیدند.

وی افزود: هیات رئیسه مجلس از دولت و رئیس جمهور محترم بخواهد که این عاملین را از طریق صدا و سیما به مردم معرفی کنند.

وی در بخش دیگری از تذکر خود گفت: روزنامه کیهان در تاریخ 27 شهریور ماه صراحتا طی مطلبی در مورد آقای کروبی و موسوی با اصحاب پیغمبر (ص) طلعه و زبیر توهین کرده بودند که بنده از کمیسیون فرهنگی در این خصوص سوالی کردم.

نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره تصریح کرد: توهین به اصحاب پیغمبر یعنی طلحه و زبیر، بذر تفرقه بین شیعه و سنی می‌شود.

وی افزود: علیرغم تاکید مقام معظم رهبری به حفظ وحدت و یکپارچگی، سردبیر روزنامه کیهان تاکنون دو بار توهین‌هایی را مطرح کرده و ما از هیات رئیسه انتظار داریم که این مساله را از طریق وزارت ارشاد به روزنامه کیهان تذکر دهند.

محمدحسن ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر اول شعبانی گفت: این جنایت هولناک ضربه‌ای به ساحت مقدس دین، علمای دین و وحدت امت اسلام بود و باید کسانی که دستشان در آن آلوده است به سرعت شناسایی و مجازات شوند و ما این انتظار جدی را داریم.

وی افزود: از رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب انتظار داریم کاملا در جهت وحدت امت اسلام با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری قدم بردارند و اگر موردی است که استشمام آسیب وحدت امت اسلامی می‌شود، برخورد جدی با او شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet