هدر موبایل
1397/10/19 12:36:28
سرویس صحن
بادامچی در تذکر شفاهی:

مجلس در خصوص تخصیص بودجه به نهادهای غیرپاسخگو تصمیم‌گیری کند

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس برای کاهش فشار به سفره مردم باید بودجه ۹۸ را بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیر شفاف تصمیم‌گیری کند.
مجلس در خصوص تخصیص بودجه به نهادهای غیرپاسخگو تصمیم‌گیری کند نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس برای کاهش فشار به سفره مردم باید بودجه 98 را بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیر شفاف تصمیم‌گیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106156364549.jpg مجلس,در,خصوص,تخصیص,بودجه,به,نهادهای,غیرپاسخگو,تصمیم‌گیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 19 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: تمامی درآمدهای کشور باید به حساب خزانه‌داری واریز شود تا بتوانیم دخل و خرج، نحوه هزینه‌کرد و تورم و فساد را کنترل کرده و با مدیریت از پرداخت‌های سلیقه‌ای و بدون برنامه جلوگیری کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا وقت آن نرسیده که ردیف‌های غیرکارآمد را حذف کنیم و ضرورت‌های عینی اقتصادی جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: مجلس برای کاهش فشار به سفره مردم باید بودجه 98 را بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیر شفاف تصمیم‌گیری کند، از الزامات مهم بودجه امسال ساماندهی معافیت مالیاتی و حذف برخی یارانه‌های پنهان است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی بایستی استراتژی مشخصی برای نقشه راه نفوذ دیپلماسی اقتصادی را طراحی کرده و برای حضور در کشورهای همسایه که 500 میلیون جمعیت دارند، اقدام کند. در بهبود روابط تجاری، خارجی و معنوی با سایر کشورها باید در آوردگاه تصمیمات بزرگ، کشور را نجات دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet