انتخابات ریاست جمهوری
1397/10/19 12:37:51
سرویس صحن
پوربافرانی در تذکری مطرح کرد:

انتقاد از عدم کنترل قیمت گوشت با وجود تخصیص یارانه به برخی دامداران

عضو کمیسیون بهرداشت و درمان مجلس نسسبت به عدم کنترل قیمت کالاها انتقاد کرد و گفت: با وجود تخصیص یارانه به برخی دامداران نظارتی بر افزایش قیمت گوشت نیست.
انتقاد از عدم کنترل قیمت گوشت با وجود تخصیص یارانه به برخی دامداران عضو کمیسیون بهرداشت و درمان مجلس نسسبت به عدم کنترل قیمت کالاها انتقاد کرد و گفت: با وجود تخصیص یارانه به برخی دامداران نظارتی بر افزایش قیمت گوشت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201702107163207344.jpg انتقاد,از,عدم,کنترل,قیمت,گوشت,با,وجود,تخصیص,یارانه,به,برخی,دامداران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی  در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 19 دی ماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکری به استناد بند 12 ماده 22 قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت: اصرار بر حفظ قیمت کالاهای اساسی بدون نظارت موجب از بین بردن منابع کشور شده است. در مورد قیمت گوشت علی رغم اینکه دولت یارانه به برخی از دامداران می دهد، هیچ کنترلی بر قیمت کالاها وجود ندارد.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم به اجبار هر قیمتی که در بازار ارایه می شود را می پذیرند  در غیر این صورت باید سفره های خود را خالی کنند. از این رو امیدواریم تدبیری از سمت مجلس اندیشیده شود تا نظارت بر یارانه اختصاصی افزایش در راستای کنترل قیمت ها افزایش یابد.

وی در ادامه خطاب به وزرای مسئول در حوزه تهیه قیر، افزود: بسیاری از پروژه های عمرانی و جاده های روستایی و شهری در کشور از جمله حوزه انتخابیه نائین مدت هاست که مصداق کبریت و قیر و قیر شدند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم، یادآور شد: مدتی پول نبود، مردم صبر کردند تا حداقل اعتبارات اختصاص یافت و هم اکنون با وجود حداقل اعتبارات باید منتظر قیر بمانند. مردم در این جاده ها آسیب جانی و مالی می بینند لذا هر چه سریعتر اقدامات باید عملیاتی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet