هدر موبایل
1397/10/19 12:53:52
سرویس صحن
علوی در تذکر شفاهی:

دشمنان با تخریب نهادهای حاکمیت به دنبال سلب اعتماد مردم از نظام هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه در شرایطی که مسئولان در تلاش هستند تا آثار تحریم ها را رفع کنند، انتشار اخبار کذب با هدف ایجاد خلل در خدمت رسانی را شاهدیم. در برخی از رسانه ها و سخنرانی اصحاب تریبون در سطح ملی و محلی نیز به این شایعات و اخبار کذب دامن زده می شود.
دشمنان با تخریب نهادهای حاکمیت به دنبال سلب اعتماد مردم از نظام هستند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه در شرایطی که مسئولان در تلاش هستند تا آثار تحریم ها را رفع کنند، انتشار اخبار کذب با هدف ایجاد خلل در خدمت رسانی را شاهدیم. در برخی از رسانه ها و سخنرانی اصحاب تریبون در سطح ملی و محلی نیز به این شایعات و اخبار کذب دامن زده می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201806104758094641.jpg دشمنان,با,تخریب,نهادهای,حاکمیت,به,دنبال,سلب,اعتماد,مردم,از,نظام,هستند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدمحسن علوی در نشست علنی امروز چهار‌شنبه (19دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: دشمنان نظام سعی دارند بافشار تحریم ها و تخریب دولت و مجلس و نهادهای حاکمیتی و کتمان خدمات نظام اعتماد را سلب کنند. متاسفانه در شرایطی که مسئولان در تلاش هستند تا آثار تحریم ها را رفع کنند، انتشار اخبار کذب با هدف ایجاد خلل در خدمت رسانی را شاهدیم. در برخی از رسانه ها و سخنرانی اصحاب تریبون در سطح ملی و محلی نیز به این شایعات و اخبار کذب دامن زده می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: این اقدامات تخریبی در آستانه انتخابات مجلس تشدید شده تا جایی که برخی از آن به نام فتنه 98 یاد می کنند، غافل از اینکه این دست از اقدامات در راستای هداف دشمنان انقلاب بوده است.

وی تصریح کرد: این افراد و رسانه ها را به تقوای الهی توصیه می کنم. باید توجه داشت ملت ایران اکنون تشنه اخلاق اسلامی، کرامت انسانی و صداقت است.

نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از قوه قضائیه درخواست می کنم جهت جلوگیری از فضای ناپسند فعلی، رسالت قانونی خود را فارغ از نگاه سیاسی و در راستای استقلال قوه قضائیه انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet