هدر موبایل
1388/07/05 14:17:00
سرویس صحن
تذکر کریمی

امنیت حکومت در گرو جهاد در راه خداست

**نماینده مردم مشهد و کلات گفت: آرامش و امنیت حکومت و امت اسلامی با حفظ و پرفروغ ماندن شعله‌جهاد فی‌سبیل‌الله در برابر فتنه تامین می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جواد کریمی قدوسی در جلسه جلسه علنی روز یکشنبه طی یک تذکر آیین نامه‌ای اظهارداشت: پس از گذشت یک قرن از استقرار حکومت ناب اسلامی، ملت بزرگ و مسلمان ایران در این ایام شاهد بودند که فتنه اکبر یا ام‌الفتن در چند ماهه‌ گذشته به میدان درآمد و به جنگ با ارزش‌ها برخاست، حال شنیدیم و دیدیم که این فتنه شکست خورد، تیر آن کمانه کرد و بر قلب فتنه و فتنه‌گر نشست،‌او را از پای در آورد و بر زمین انداخت.

 وی افزود: فتنه و فتنه‌گر آنجا که آشوب و بحران منافع دنیوی و نفسانی آنها را تامین کند، قهرمان میدان آشوب و تخریب‌هستند و آن زمانی که آرامش، صلح و آشتی، منافع نامشروع آنها را حفظ کند، مصلح میدان و خیرخواه امت و سلحشور در عرصه‌ آرامش می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: طرحی که با اسم جمعی از خیرخواهان اخیرا مطرح شده  را باید در فضای فوق شناخت، آرامش و امنیت حکومت و امت اسلامی با حفظ و پرفروغ ماندن شعله‌جهاد فی‌سبیل‌الله در برابر فتنه تامین می‌شود.

کریمی گفت: تذکر و درخواست امت مسلمان ایران از ریاست محترم قوه قضاییه جناب آقای آملی لاریجانی این است که مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نماز عید سعید فطر که فرمودند اعترافات افراد و بازداشت‌شدگان اخیر در مورد خودشان مسموع و دارای حجیت است، ولی اعتراف آنها در مورد دیگران مسموع نیست و از حجیت برخودار نیست، عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet