هدر موبایل
1397/10/22 14:20:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی انجام می شود؛

احداث پایانه صادرات آبزیان در شوشتر

در ادامه پیگیری های سهراب گیلانی برای ایجاد پایانه صادرات آبزیان در شوشتر ، این موضوع در جلسه بررسی مسائل صنعت و بازار که با حضور مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت خوزستان و مدیرکل تعزیرات در دفتر نماینده مردم تشکیل شد مورد بررسی قرار گرفت .
احداث پایانه صادرات آبزیان در شوشتر در ادامه پیگیری های سهراب گیلانی برای ایجاد پایانه صادرات آبزیان در شوشتر ، این موضوع در جلسه بررسی مسائل صنعت و بازار که با حضور مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت خوزستان و مدیرکل تعزیرات در دفتر نماینده مردم تشکیل شد مورد بررسی قرار گرفت . https://cdn.icana.ir/d/019/201901105337032099.jpg احداث,پایانه,صادرات,آبزیان,در,شوشتر Icana

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم شوشتر و گتوند در جلسه با مدیرکل صمت خوزستان که با حضور مدیر تعزیرات استان برگزار شد  با اشاره به فعالیت مراکز متعدد پرورش ماهی که شوشتر را به یکی از قطب های تولیدی کشور در این حوزه تبدیل کرده ، خواستار حمایت جدی اداره کل از این طرح شد و اجرای آن را موثر در رونق اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال دانست .  

 پنبه دانه پور فرماندار شوشتر نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت 4000 هکتار حوضچه پرورش ماهی در شوشتر ، از اختصاص 6 هکتار زمین برای ایجاد این پایانه خبر داد .

 بهره برداری از این مرکز اقتصادی ، زمینه اشتغال صدها نفر از جوانان بومی را فراهم می کند. شوشتر 40 درصد حجم پرورش آبزیان استان و 14 درصد پروش ماهی کشور را به خود اختصاص داده است . 

 سهراب گیلانی پیش از این نیز در نطق میان دستور خود در مجلس و در جلسات متعدد با رئیس مجلس و معاونین رئیس جمهور ، وزرای نیرو و جهاد کشاورزی و استاندار خوزستان پیگیر حل مشکلات آبزی پروران و توسعه این بخش مهم در شوشتر و گتوند شده بود. 

توسعه این بخش همچنین در جریان سفر های وزیر نیرو ، استاندار خوزستان ، معاون استاندار ، مدیرکل جهاد کشاورزی، معاون آب و برق استان و مدیر امور آب منطقه شمال خوزستان به حوزه انتخابیه مورد تاکید قرار گرفته است .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet