هدر موبایل
1397/10/22 12:17:00
سرویس استان ها

دیدار سهراب گیلانی با وزیر صنعت ، معدن و تجارت/ قول وزیر برای حمایت از ظرفیت صنعتی اشتغالزای شوشتر و گتوند

نماینده مردم شوشتر و گتوند به منظور پیگیری رفع مشکلات صنایع و طرح های اشتغالزایی حوزه انتخابیه خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد.
دیدار سهراب گیلانی با وزیر صنعت ، معدن و تجارت/ قول وزیر برای حمایت از ظرفیت صنعتی اشتغالزای شوشتر و گتوند نماینده مردم شوشتر و گتوند به منظور پیگیری رفع مشکلات صنایع و طرح های اشتغالزایی حوزه انتخابیه خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108373712562.jpg دیدار,سهراب,گیلانی,با,وزیر,صنعت,،,معدن,و,تجارت/,,قول,وزیر,برای,حمایت,از,ظرفیت,صنعتی,اشتغالزای,شوشتر,و,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، در جلسه نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با وزیر صنعت  آخرین وضعیت  شهرک های صنعتی، کشت و صنعت ها، بخش خصوصی، بیکاری و طرح های در دست اجرای این شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفت. 

سهراب گیلانی در این جلسه از  وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا با رسیدگی آنی و حمایت های مالی و اداری، از طرح های صنعتی که موجب رونق کسب و کار در منطقه میگردد حمایت  نمایند. 

درادامه ایشان ضمن تاکید بر موارد یاد شده موضوعات مهم این حوزه را با وزیر مطرح نمود و از ایشان خواست نسبت به حمایت از آنان اهتمام و نگاه ویژه ای داشته باشند.
 
حمایت از ده هاطرح صنعتی اشتغالزای شوشتر وگتوند که بیش از یکسال است پرونده آنان درمدیریت استان درحال بررسی بوده و برخی هم تائید شده اند ولی حمایت مالی نمی شوند؛ حمایت جدی از تاسیس مجتمع صنعتی کشت و صنعت کارون که تا ۲۰ شرکت جانبی قابل توسعه بوده و دراشتغال منطقه بسیار کمک میکند؛ حمایت وتامین مالی از 3 شهرک موجود صنعتی گتوند و شوشترو حمایت ویژه از طرح های پیشنهادی بخش خصوصی شوشتر و گتوند که درحال اجرا هستند و برخی از ۳۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند ولی بدلیل عدم پرداخت وام  متوقف شده اند از موارد مهم مطرح شده در این دیدار بود. 

در پایان این جلسه که بیش از یک ساعت به طول انجامید وزیر ضمن حمایت ویژه این وزارت خانه از طرح های ذکر شده موافقت نمود که درآینده ای نزدیک تیم کارشناسی به همراه بعضی از روسای بانک ها،  خصوصا بانک صنعت ومعدن و ملی جهت انجام بررسی وحمایت مالی واداری از موضوعات مطرح شده  به شوشتر وگتوند سفر کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet