هدر اصلی
1397/10/22 10:17:00
سرویس استان ها
سهراب گیلانی:

شرکت لاستیک سازی گتوند در آتش بی توجهی و سوء مدیریت می سوزد

به منظور بررسی وضعیت شرکت لاستیک سازی شهرستان گتوند ، ساعت ۳ بامداد شب گذشته جلسه ای اضطراری به درخواست سهراب گیلانی و با حضور ایشان و دکتر شریعتی در دفتر استاندار خوزستان برگزار شد.
شرکت لاستیک سازی گتوند در آتش بی توجهی و سوء مدیریت می سوزد به منظور بررسی وضعیت شرکت لاستیک سازی شهرستان گتوند ، ساعت ۳ بامداد شب گذشته جلسه ای اضطراری به درخواست سهراب گیلانی و با حضور ایشان و دکتر شریعتی در دفتر استاندار خوزستان برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100385663911.jpg شرکت,لاستیک,سازی,گتوند,در,آتش,بی,توجهی,و,سوء,مدیریت,می,سوزد Icana

جلسه ای اضطراری بررسی وضعیت شرکت لاستیک سازی خوزستان با حضور نماینده مردم شوشتر و گتوند واستاندار خوزستان برگزار شد. این جلسه به دنبال آن صورت گرفت که تعدادی از کارکنان آن شرکت، روز جمعه گذشته به دفتر نماینده مردم در گتوند مراجعه کرده و ضمن دیدار با وی، گزارشی مبنی بر تضعیف و احتمال تعطیلی این شرکت ارائه دادند که این از سوی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی پیگیری شد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در جلسه با استاندار گزارش کاملی از وضعیت شرکت ارائه کرد و از استاندار خواست با انجام اقدامات جدی از تضعیف و تعطیلی لاستیک سازی خوزستان و اخراج کارکنان آن پیشگیری شود.

سهراب گیلانی سه شنبه هفته گذشته نیز در پی کسب اخبار اولیه در این زمینه، با مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفین در تهران به همراه امام جمعه محترم گتوند دیدار کرده و خواستار رسیدگی سریع برای ساماندهی و تقویت وضعیت اسفبار لاستیک سازی خوزستان شده بود. در این جلسه رئیس بنیاد مستضعفین پذیرفت که مساله را بصورت جدی پیگیری کند.

شرکت لاستیک خوزستان درگتوند، بزرگترین تولید کننده انواع تیوپ در کشور بوده که از سال ۱۳۷۰ فعالیت داشته ، این شرکت در بخش مرکزی شهرستان گتوند واقع شده و با اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲ هزار نفر به صورت غیر مستقیم نقش مهمی در ایجاد اشتغال در منطقه دارد./ مریم جلودارزاده

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet