هدر موبایل
1397/10/22 09:16:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی انجام شد؛

پایان عملیات تعویض 4 کیلومتر از شبکه فرسوده آب شرب در جنت مکان گتوند

به همت و تلاش نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی عملیات تعویض شبکه فرسوده آب شرب جنت مکان گتوند به اتمام رسید.
پایان عملیات تعویض 4 کیلومتر از شبکه فرسوده آب شرب در جنت مکان گتوند به همت و تلاش نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی عملیات تعویض شبکه فرسوده آب شرب جنت مکان گتوند به اتمام رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103128654790.jpg پایان,عملیات,تعویض,4,,کیلومتر,از,شبکه,فرسوده,آب,شرب,در,جنت,مکان,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، همزمان با اتمام عملیات تعویض شبکه آب رسانی ، سهراب گیلانی به همراه معاون مدیر کل آبفای استان خوزستان و رئیس آبفای گتوند از مناطقی که شبکه فرسوده آب شرب آنها تعویض شده بود بازدید کرد. این بازدید به منظور اطلاع از کیفیت و کمیت آب شرب جنت مکان پس از تعویض شبکه فرسوده آب رسانی صورت گرفت.

 در این بازدید گیلانی و هیئت همراه به صورت حضوری به درب منازل اهالی جنت مکان مراجعه و وضعیت آب شرب را از مردم منطقه پیگیر شدند.

در ادامه نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی تعویض شبکه فرسوده آب رسانی را سرمایه گذاری در بهبود وضعیت آب دانست و گفت : این شبکه آب رسانی که دچار فرسودگی بود به طول 4 کیلومتر در 9 خیابان جنت مکان تعویض و لوله گذاری شده است .

 وی فرسودگی شبکه آب رسانی را موجبات هدر رفت آب عنوان کرد و گفت: تعویض شبکه فرسوده به منظور بهبود کمی و کیفی آب شرب جنت مکان انجام شد که خوشبختانه مشکل افت فشار آب رفع و کیفیت آن نیز افزایش یافت .

 گفتنی است اهالی جنت مکان از کیفیت و کمیت آب شرب رضایت کامل داشتند و از ایشان به جهت تعویض شبکه آب رسانی و بهبود وضعیت آن تشکر و قدردانی نمودند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet