هدر موبایل
1397/10/22 08:15:00
سرویس استان ها

دیدار سهراب گیلانی با مددجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه های گتوند

ضیافت شام مددجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه های شهرستان گتوند با حضور سهراب گیلانی ، برخی از مسئولین شهرستان و اعضای دفتر نماینده مجلس در گتوند برگزار شد .
دیدار سهراب گیلانی با مددجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه های گتوند ضیافت شام مددجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه های شهرستان گتوند با حضور سهراب گیلانی ، برخی از مسئولین شهرستان و اعضای دفتر نماینده مجلس در گتوند برگزار شد . https://cdn.icana.ir/d/019/201901103646470896.jpg دیدار,سهراب,گیلانی,با,مددجویان,موسسه,خیریه,آبشار,عاطفه,های,گتوند Icana

نماینده مردم شوشتر و گتوند در ضیافت موسسه خیریه آبشار عاطفه های گتوند ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان عزیز، از تلاش های مسئولین، مددکاران و خیرین این موسسه خیریه تقدیر کردند.

 سهراب گیلانی با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه فعالیت این موسسه گفت : مکاتبات و رایزنی هایی با رئیس محترم مجلس و وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی داشته ایم.

 وی افزود: به دنبال توسعه این موسسه در گتوند ، شوشتر و در سطح کشور هستیم و تمام سعی خود را به این منظور انجام می دهیم و با کمک خیرین عزیز ان شاالله ساختمان های جدید این موسسه احداث خواهد شد.

 وی در ادامه با اشاره به موضوع ابلاغ منع کشت در خوزستان و دغدغه کشاورزان و خانوارهای گتوند و شوشتر در این باره گفت : حدود یک هفته است که داریم پیگیری می کنیم که ان شاالله منع کشت برای گتوند که نزدیک سد است و برای شوشتر برداشته شود. 

سهراب گیلانی ادامه داد: دنبال تامین آب کشاورزی هستیم و تمام تلاشمان را در این باره انجام می دهیم . اما اگر خدای ناکرده کارشناسان اعلام کردند که نمی شود دولت موظف به پرداخت معوض کشت شده است . اما ما گفته ایم که توجه کنید که حتما آب داده شود تا مشکلی برای کشاورزی و اقتصاد منطقه به وجود نیاید .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet