هدر موبایل
1397/10/23 15:46:55
سرویس فرهنگی
توسط ملاهویزه نماینده ادوار مجلس صورت گرفت:

گردآوری مجموعه کتابی متشکل از بیانات رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی

ملاهویزه نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، از انتشار کتابی متشکل از بیانات رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی تحت عنوان سیمای اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری خبر داد.
گردآوری مجموعه کتابی متشکل از بیانات رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی ملاهویزه نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، از انتشار کتابی متشکل از بیانات رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی تحت عنوان سیمای اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104338504208.jpg گردآوری,مجموعه,کتابی,متشکل,از,بیانات,رهبری,در,مورد,اقتصاد,مقاومتی Icana

سید نظام مولا هویزه در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، به عنوان مولف کتاب سیمای اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری با اشاره به موضوع این مجموعه، گفت: امسال سالی است که باید در آن اقتصاد مقاومتی به طور صحیح و دقیق اجرا شود و این موضوعی بود که مقام معظم رهبری سال 89 برای اولین بار تحت عنوان انقلاب مقاومتی بدان اشاره فرمودند و پیش‌بینی صحیحی از فراز و نشیب اقتصاد کشور و تاثیر تک محصولی بودن نفت داشتند.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس هفتم، در بیان هدف از تالیف این کتاب، ادامه داد: انتشار این کتاب از این نظر دارای اهمیت بوده که در آن تمام بیانات مقام معظم رهبری که در رابطه با اقتصاد مقاومتی در جهت خروج از بحران و بن‌بست‌های اقتصادی پیش‌بینی کرده بودند، گردآوری شده است.

وی تاکید کرد: این کتاب می‌تواند راهنمای خوبی برای دولت، مجلس، آحاد ملت و تمام ارگان‌ها اعم از ارتش و سپاه باشد که مقام معظم رهبری به نقش هر کدام از آنها در برون‌ رفت از شرایط بحرانی و مشکلات اقتصادی اشاره فرمودند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، در بیان جزییات نشر این کتاب یادآور شد: این کتاب توسط انتشارات کلام ماندگار منتشر شده و در 5 هزار نسخه به چاپ رسیده است، ضمن اینکه در این کتاب بیانات مقام معظم رهبری با درج تاریخی که در آن به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره فرمودند، درج شده است./

 

 

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet