هدر موبایل
1397/10/24 09:13:00
سرویس استان ها

دیدار سهراب گیلانی با دهیاران و اعضای شوراهای بخش عقیلی گتوند

در راستای تلاش های نماینده مردم شوشتر و گتوند برای رفع محرومیت و مشکلات بخش عقیلی ، نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات این بخش با حضور ایشان، بخشدار، دهیاران و اعضای شوراهای راهبردی عقیلی برگزار شد
دیدار سهراب گیلانی با دهیاران و اعضای شوراهای بخش عقیلی گتوند در راستای تلاش های نماینده مردم شوشتر و گتوند برای رفع محرومیت و مشکلات بخش عقیلی ، نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات این بخش با حضور ایشان، بخشدار، دهیاران و اعضای شوراهای راهبردی عقیلی برگزار شد https://cdn.icana.ir/d/019/201901105337032099.jpg دیدار,سهراب,گیلانی,با,دهیاران,و,اعضای,شوراهای,بخش,عقیلی,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، سهراب گیلانی در دیدار با دهیاران و اعضای شوراهای بخش عقیلی گتوند بار دیگر بر خدمت صادقانه برای رفع محرومیت ها تأکید کرد و با اشاره به تلاش های انجام شده و مصوبات ملی و استانی خواستار  تلاش مسئولین برای اجرای مصوبات شد .

 وی با اشاره به طرح های مصوب و در حال احداث برای رفع مشکل آب شرب و کشاورزی ، برق ، گاز ، آسفالت ، آموزش و بهداشت روستاها گفت : با مطالعات کارشناسی نیازها را مشخص و طرح های لازم را مصوب کردیم . بدانید که با اجرای این مصوبات بخش زیادی از مشکلات منطقه برطرف خواهد شد .

 وی افزود : بیش از 6 میلیارد تومان برای رفع مشکل آب روستاهای منطقه مصوب کردیم ؛ 12 هزار هکتار از اراضی گتوند را مصوب کردیم که تحت آبیاری تحت فشار قرار گیرند .  5000 تیر چراغ برق، صدها ترانس و صدها کیلومتر کابل و...گرفتیم . اگر روستایی امروز با مشکل برق مواجه باشد بدانید که کم کاری از دهیار و اعضای شورای آن روستاست چرا که همه این مسائل را حل کرده ایم .

 گیلانی یکی از دلایل عقب ماندگی حوزه انتخابیه را ناتوانی مسئولین گذشته در متقاعد کردن دولت و مطالبه گری برای احقاق حقوق مردم دانست و با اشاره به سفرهای مکرر وزرا و مسئولین کشوری و استانی گفت : بدانید با اجرای طرح های مصوب بسیاری از مشکلات منطقه برطرف خواهند شد . 

 مهندس حسنی بخشدار محترم عقیلی نیز در این نشست به ارائه گزارشی اجمالی از اقدامات انجام شده با حمایت های نماینده مردم پرداخت . 

 وی با اشاره سفرهای متعدد استاندار در سال 96 به دعوت نماینده مردم به بخش عقیلی از آسفالت 80 هزار متر مربع از معابر روستایی با حمایت نماینده مردم و ادامه این روند خبر داد و احداث و بازسازی 5 خانه بهداشت و اختصاص آمبولانس را از اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان دانست .

 بازسازی ، مرمت و تعریض جاده اصلی عقیلی، تامین آب کشاورزی ، جدول و آسفالت روستاهای محمد صفیه و رودنی ، احداث پل بر روی زهکش روستای مرتضی و ... از پروژه های مطرح شده از سوی استاندار محترم بودند .

 همچنین در این نشست جناب آقای صالحی رئیس محترم شورای عقیلی به  نمایندگی از حاضرین به بیان مشکلات موجود پرداختند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet