هدر موبایل
1397/10/23 12:11:00
سرویس استان ها

بازدید سهراب گیلانی از روند اجرای دو پروژه ورزشی در شهرستان گتوند

عملیات احداث خوابگاه های ورزشی شهرستان گتوند و تجهیز و ارتقاء سالن شماره یک این شهرستان در بازدید سهراب گیلانی مورد بررسی قرار گرفت
بازدید سهراب گیلانی از روند اجرای دو پروژه ورزشی در شهرستان گتوند عملیات احداث خوابگاه های ورزشی شهرستان گتوند و تجهیز و ارتقاء سالن شماره یک این شهرستان در بازدید سهراب گیلانی مورد بررسی قرار گرفت https://cdn.icana.ir/d/019/201901100345472344.jpg بازدید,سهراب,گیلانی,از,روند,اجرای,دو,پروژه,ورزشی,در,شهرستان,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم شوشتر و گتوند به منظور نظارت بر حسن اجرای پروژه های حوزه انتخابیه خود از عملیات تعویض کفپوش و ضربه گیر دیوار سالن شماره یک گتوند که با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال در دست اجرا می باشد بازدید کرد.

سهراب گیلانی در ادامه این برنامه، روند احداث خوابگاه های ورزشی شهرستان گتوند را مورد بررسی قرار داد. این پروژه پس از هفت سال توقف با پیگیری های ایشان از سر گرفته شده است. 

شایان ذکر است عملیات ساخت این خوابگاه در سال 1389  آغاز شد، اما به دلیل تامین نشدن اعتبار لازم روند ساخت آن در همان سال متوقف گردید.

 پروژه مذکور که با زیربنای 600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 730 میلیون تومان در دو طبقه احداث خواهد شد و بهره برداری از آن شرایط میزبانی مسابقات درشهرستان گتوند را فراهم می کند. تامین زیرساخت های ورزشی از مطالبات دیرینه ورزشکاران شریف گتوندی  می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet