هدر موبایل
1397/10/23 11:10:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی؛

سه دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز به ناوگان بیماربر گتوند اضافه شد

در راستای تجهیز و تکمیل چرخه درمان شوشتر و گتوند سه دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز به مرکز فوریت های پزشکی گتوند تحویل داده شد.
سه دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز به ناوگان بیماربر گتوند اضافه شد در راستای تجهیز و تکمیل چرخه درمان شوشتر و گتوند سه دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز به مرکز فوریت های پزشکی گتوند تحویل داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102998596651.jpg سه,دستگاه,آمبولانس,پیشرفته,و,مجهز,به,ناوگان,بیماربر,گتوند,اضافه,شد Icana

به گزارش خانه ملت، طی مراسمی با حضور نماینده مردم شریف شوشتر و گتوند ، فرماندار و دیگر مسئولین گتوند، سه دستگاه آمبولانس مجهز و پیشرفته به ناوگان بیماربر مرکز فوریت های پزشکی شهرستان گتوند تحویل داده شد.

این سه دستگاه آمبولانس که از دستاوردهای سفر معاون وزیر بهداشت به گتوند به دعوت سهراب گیلانی می باشد مجهز به امکانات روز دنیا و تجهیزاتی همچون دستگاه شوک قلبی، ونتیلاتور و احیای قلبی می باشند که برای خرید آنها بیش از 12 میلیارد ریال اختصاص یافته است . 

بروز رسانی تجهیزات مرکز فوریت های پزشکی با توجه به نقش اساسی آن در شرایط اورژانسی، تصادفات، حوادث طبیعی و... در حوزه سلامت از اهمیت فراوانی بر خوردار است.

طی هفته های گذشته 10 پروژه مهم درمانی در شهرستان گتوند با پیگیری های سهراب گیلانی کلنگ زنی شده است.

از ابتدای سال 95 تا کنون با پیگیری های نماینده پرتلاش شهرمان  6 دستگاه آمبولانس مجهز به مرکز فوریت های پزشکی شهرستان گتوند افزوده شده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet