هدر موبایل
1397/10/23 10:09:00
سرویس استان ها

دیدار سهراب گیلانی با اعضای شورای شهر گتوند

در نشست نماینده مردم شوشتر و گتوند با اعضای شورای شهر گتوند روند اجرای پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت.
دیدار سهراب گیلانی با اعضای شورای شهر گتوند در نشست نماینده مردم شوشتر و گتوند با اعضای شورای شهر گتوند روند اجرای پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109672076635.jpg دیدار,سهراب,گیلانی,با,اعضای,شورای,شهر,گتوند Icana

سهراب گیلانی در جلسه ای صمیمانه که  با حضور مدیران دفتر ایشان در گتوند  و اعضای محترم شورای اسلامی این شهر برگزار شد بر سرعت در انجام پروژه های عمرانی مورد توافق با مدیران استانی تأکید کرد .

  احداث پارک کوهستانی در کوه های مجاور شهر گتوند که با اعتبار 4 میلیارد تومان در دست اجرا می باشد و اصلاح شبکه آب شرب شهری گتوند که با پیگیری ایشان اعتباری بالغ بر ده میلیارد تومان برای آن مصوب شده است از موارد مورد تاکید ایشان در این جلسه بود.

 همچنین بررسی شایعه انتقال دانشگاه پیام نور گتوند به شهر ترکالکی در این جلسه مطرح شد که نماینده مردم در مجلس طی تماس تلفنی با دکتر اقبالی رئیس دانشگاه پیام نور استان ، پیگیری رفع این شایعه را تأکیدا خواست و ایشان به نماینده مجلس قول داد در روز شنبه آینده برای حل آن به گتوند سفر خواهد کرد و به شایعات پایین خواهد داد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet