پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/10/24 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی پور مطرح کرد:

سوءاستفاده برخی مدیران از خلاءهای قانون منع به کارگیری بازنشستگان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا وزیر نفت برخی مدیران بازنشسته را به کار بازگردانده گفت: متاسفانه قانون فعلی و جدید منع به کارگیری بازنشستگی به دلیل کامل نبودن و خلاءهای آن موجب سوءاستفاده‌هایی از سوی برخی مدیران شده است.
سوءاستفاده برخی مدیران از خلاءهای قانون منع به کارگیری بازنشستگان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا وزیر نفت برخی مدیران بازنشسته را به کار بازگردانده گفت: متاسفانه قانون فعلی و جدید منع به کارگیری بازنشستگی به دلیل کامل نبودن و خلاءهای آن موجب سوءاستفاده‌هایی از سوی برخی مدیران شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105209204645.jpg سوءاستفاده,برخی,مدیران,از,خلاءهای,قانون,منع,به,کارگیری,بازنشستگان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا وزیر نفت برخی مدیران بازنشسته را به کار بازگردانده گفت: متاسفانه قانون فعلی و جدید منع به کارگیری بازنشستگی به دلیل کامل نبودن و خلاءهای آن موجب سوءاستفاده‌هایی از سوی برخی مدیران شده است.

وی با بیان اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان که در برنامه پنجم توسعه وجود داشته است کامل تر از قانون فعلی در این خصوص است افزود: تلاش داریم تا با استفساریه ای به منظور ادغام این 2 قانون و رفع خلاءها و مشکلات در این خصوص اقدام کنیم.

به گزارش فارس این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: می‌کوشیم کاری کنیم که قانون سابق منع به کارگیری بازنشستگان و مواد آن به قوت خود باقی بماند تا با قانون فعلی یکپارچه شود ضمن اینکه با این کار مشکلات و ضعف های این ۲ قانون با ادغام مرتفع شده و مانع از سوء استفاده وزرا و مسئولین خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet