هدر موبایل
1397/10/25 11:48:21
سرویس سیاسی
برزگر تاکید کرد:

ایران پیش قدم در مبارزه با فرزندان ناخلف آمریکا/ ایالات متحده به دنبال ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل است

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید:برای مدیریت بحران در منطقه باید کشورهای منطقه تصمیم بگیرند نه آمریکا.
ایران پیش قدم در مبارزه با فرزندان ناخلف آمریکا/ ایالات متحده به دنبال ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل است عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید:برای مدیریت بحران در منطقه باید کشورهای منطقه تصمیم بگیرند نه آمریکا. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg ایران,پیش,قدم,در,مبارزه,با,فرزندان,ناخلف,آمریکا/,ایالات,متحده,به,دنبال,ایجاد,حاشیه,امن,برای,اسرائیل,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اظهارات مایک پمپئو درباره خروج ایرانی ها از سوریه، گفت:اگر آمریکا در توانش بود که ایران از سوریه خارج شود؛تا حالا این کار را کرده بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی افزود:اگر نبود ایران در سوریه و اگر نبود ایران در عراق،امروز شاید داعش در اروپا داشت شیطنت می کرد و بعد از اروپا، به سراغ آمریکا می‌رفت و مطمئنا این اتفاق می‌افتاد.

بیشتربخوانید:

 

ایران پیش قدم در مبارزه با فرزندان ناخلفی که خود آمریکا در دامان خود پرورش داد

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ایران به درخواست دولت سوریه در این کشور حضور مستشاری دارد و در نبرد دمشق با تروریست‌ها از دولت قانونی این کشور حمایت می‌کند،تاکید کرد:ایران پیش قدم در مبارزه با فرزندان ناخلفی که خود آمریکا در دامان خود پرورش داد و نتوانست آن را مدیریت وکنترل کند،است و جمهوری اسلامی پایان داعش را در منطقه اعلام کرد.همان داعشی که خود آمریکا حمایت کرده بود و چراغ سبز در منطقه به آنها نشان داد و این مهم به این به این راحتی‌ها نیست.

برای مدیریت بحران در منطقه باید کشورهای منطقه تصمیم بگیرند نه آمریکا

عضومجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با تاکید براین موضوع که الان ما شاهد این هستیم که بسیاری از کشورهای منطقه درحال بازگشایی سفارت خودشان در کشور سوریه هستند؛ادامه داد:اوضاع دارد به  شرایط  قبل از بحران سوریه برمی‌گردد و این نشان می‌دهد که برای مدیریت بحران در منطقه باید کشورهای منطقه تصمیم بگیرند نه آمریکا.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  با تاکید براینکه آمریکا به دنبال ایجاد یک حاشیه امن برای اسرائیل است،تصریح کرد:آمریکا در پی حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی است،اسرائیلی که در منطقه جنایات هایی را انجام داده است و در حال انجام دادن است؛حقوق بشر را آشکارا خود اسرائیل و آمریکا در منطقه  پایمال می کنند؛ در جنایت هایی که  انجام می دهند و حمایت‌هایی که از گروه‌های تروریستی داشتند و دارند؛دست از  این شیطنت‌ها بردارند و به جامعه جهانی و آن آرمان‌های والای بشریت برگردند.

به گزارش خانه ملت؛پمپئو در پاسخ به این سوال که چگونه دولت ترامپ می‌خواهد به تعهد خود برای خارج کردن کامل تمام نیروهای ایرانی از سوریه عمل کند حال آنکه نیروهای آمریکایی از سوریه خارج خواهند شد، گفت: «خارج کردن همه نیروهای ایران هدفی بلندپروازانه بوده اما این تعهد و ماموریت ما است. ابزارهایی که ما استفاده خواهیم کرد گسترده خواهد بود. واقعیت این است که خروج دو هزار نیرو از سوریه یک تغییر تاکتیکی است. این اقدام ظرفیت ما برای انجام اقدام نظامی که باید انجام دهیم را تغییر نمی‌دهد.

وی ادامه داد:نیروهای آمریکایی به طور کامل منطقه را ترک نخواهند کرد و ائتلاف ضد ایرانی که آمریکا آن را رهبری می‌کند کاملا قادر به حفظ عملیات نظامی با هدف خارج کردن ایران از سوریه است. اما این تلاش که بسیار گسترده‌تر از آن، به دنبال ایجاد جهانی بهتر بوده تا به مردم ایران این اجازه داده شود تا فرصت و دموکراسی داشته باشند دارای اجزای زیادی از جمله اقتصادی، مالی و قطعا دیپلماسی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet