پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/10/26 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صفاری نطنزی توضیح داد:

چرا آمریکا لهستان را برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی انتخاب کرده است؟

رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی علت انتخاب کشور لهستان برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی توسط آمریکا را تشریح کرد.
چرا آمریکا لهستان را برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی انتخاب کرده است؟ رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی علت انتخاب کشور لهستان برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی توسط آمریکا را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101442906150.jpg چرا,آمریکا,لهستان,را,برای,برگزاری,اجلاس,ضد,ایرانی,انتخاب,کرده,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، مرتضی صفاری نطنزی رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان را نشان‌دهنده استیصال و بیچارگی آمریکا دانست و گفت: آمریکا حتی در منطقه برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی نتوانسته همراه پیدا کند به همین دلیل به کشوری همچون لهستان روی آورده است.

   وی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان، اظهار کرد: آمریکا می‌خواهد اجلاسی در مورد ایران با عنوان صلح و امنیت در خاورمیانه در لهستان برگزار کند که برگزاری چنین اجلاسی نشان از استیصال و بیچارگی آمریکا دارد.

صفاری نطنزی در نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

وی توضیح داد: این‌که آمریکا می‌خواهد این اجلاس را در لهستان برگزار کند بدان معناست که هیچ کشوری در منطقه آمریکا را همراهی نکرده و در اروپا هم تنها توانسته به لهستان پناه برد آن هم بدان معنی که جریانات تروریستی در لهستان نفوذ کرده است.

به گفته صفاری نطنزی، این اجلاس واهی و بدون نتیجه است و اصلا نباید به آن توجهی کرد.

به گزارش ایسنا این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که ایران باید در ادامه روابط با لهستان اتفاقات اخیر را مدنظر داشته باشد، اظهار کرد: با وجود این‌که ایران در دوران جنگ جهانی دوم کمک‌های بسیاری به لهستان کرد، ولی این کشور میزبان آمریکا برای اجلاس ضد ایرانی شده کاری که در نهایت منفعتی برای لهستان به دنبال نخواهد داشت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet