ولادت امام موسی کاظم (ع)
1397/10/26 09:24:14
سرویس فرهنگی
۴۰سالگی انقلاب:

جزء 10 کشور برتر دنیا در حوزه علم و فناوری هستیم

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه علم و فناوری جزء ۱۰ کشور اول دنیا هستیم حتی در حوزه اقتصاد علی‌رغم تمام مشکلاتی که داریم اما جزء کشورهای بزرگ اقتصادی هستیم.
جزء 10 کشور برتر دنیا در حوزه علم و فناوری هستیم عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه علم و فناوری جزء 10 کشور اول دنیا هستیم حتی در حوزه اقتصاد علی‌رغم تمام مشکلاتی که داریم اما جزء کشورهای بزرگ اقتصادی هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104323401052.jpg جزء,10,کشور,برتر,دنیا,در,حوزه,علم,و,فناوری,هستیم Icana

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب گفت: مسئولینی که سال‌ها در این کشور کار کردند باید امروز  در کنار انتقاداتی که درحوزه‌های مختلف علمی، اقتصادی، ورزشی، صنعتی و اجتماعی دارند، بیان کنند که ابتدای پیروزی انقلاب 25 میلیون متر مکعب گاز تولید می‌کردیم اما امروز رقمی بالغ بر 600 میلیون متر مکعب گاز تولید می‌کنیم که بخش زیادی از آن در میادین مشترک پارس جنوبی است.

تولیدات صنعتی مثل سیمان و فولاد هرگز با 40 سال قبل قابل قیاس نیست

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تولیدات صنعتی مثل سیمان و فولاد هرگز با 40 سال قبل قابل قیاس نیست حتی در حوزه علم و فناوری جزء 10 کشور اول دنیا هستیم؛ در حوزه اقتصاد علی‌رغم همه مشکلاتی که داریم اما جزء کشورهای بزرگ اقتصادی هستیم.

ایران در حوزه امنیت بالاترین امنیت منطقه را دارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه امنیت بالاترین امنیت منطقه را دارا هستیم تصریح کرد: ایران کشوری است که علی‌رغم اینکه استکبار جهانی، داعش و منافقین برای اینکه به آن ضربه بزنند مورد حمایت قرار گرفتند اما تا 40 کیلومتری مرزهای ایران نتوانستند بیایند. اینها نتیجه اتحاد و انسجام و برادری بین ملت و مسئولان است.

باید از تفرقه افکنی و دو دستگی بین مردم اجتناب کرد

وی اظهار داشت: مردم در همه عرصه‌ها نظام را حمایت کردند اما برخی به دلیل مسائل سیاسی و اینکه پرچم یکی را بالا و یا پایین بکشند اقدام به سیاه‌نمایی می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر نشان کرد: ما در مجلس هر کجا که مشکلی در اقتصاد وجود دارد به مسئولان تذکر می‌دهیم و فرا می‌خوانیم اما یادمان نرود که کارهای بسیار بزرگی انجام شده و باید بتوانیم آنها را به جلو پیش ببریم و به بهره‌برداری برسانیم. از طرف دیگر نباید بین مردم تفرقه ایجاد کنیم تا بتوانیم تحولات بزرگ‌تری را در داخل کشور خلق کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet