هدر موبایل
1397/10/27 10:15:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از سیاست فیلترینگ شبکه های اجتماعی:

فیلتر تلگرام بی نتیجه بوده است

بادامچی با اشاره به تاثیر فیلترینگ در حضور جوانان در فضای مجازی برای پیشبرد اهداف انقلاب بیان کرد: ما در گذشته ماهواره یا امروز تلگرام را محدود کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم و فیلترینگ بابی برای سوء استفاده افراد سوداگر از ابزارهای راهگشا و فضای مجازی باز می کند.
فیلتر تلگرام بی نتیجه بوده است بادامچی با اشاره به تاثیر فیلترینگ در حضور جوانان در فضای مجازی برای پیشبرد اهداف انقلاب بیان کرد: ما در گذشته ماهواره یا امروز تلگرام را محدود کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم و فیلترینگ بابی برای سوء استفاده افراد سوداگر از ابزارهای راهگشا و فضای مجازی باز می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/122303.jpg فیلتر,تلگرام,بی,نتیجه,بوده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به این‌که «دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است»، گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی حائز اهمیت است و مسئولان باید از حضور جوانان و استفاده بهینه از فضای مجازی در جهت شفاف سازی، توسعه کشور و مقابله با رویکرد های دشمنان استقبال کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای تو دهنی زدن به دشمن تبدیل کنند بیان کرد: فضای مجازی یک ابزار خوبی است که کاربردهای زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای فضای مجازی در نشر اخبار است که نقاط تاریک را روشن کرده و نقش موثری در شفاف سازی دارد. می‌توان گفت که دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از ارزنده‌ترین پایه‌های دموکراسی دسترسی به فضای مجازی است. خیلی از مسائل در سطح کشور و جهان نهان بوده که امروز به وسیله فضای مجازی روشن شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: استفاده صحیح از فضای مجازی حائز اهمیت است و مسئولان باید از حضور جوانان و استفاده بهینه از فضای مجازی در جهت توسعه کشور و مقابله با رویکرد های دشمنان استقبال کنند.

محمدرضا بادامچی در مناظره پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به خزانه دولت

 

وی در ادامه با اشاره به تاثیر فیلترینگ در حضور جوانان در فضای مجازی برای پیشبرد اهداف انقلاب بیان کرد: در کشور ما علی رغم فرمایش بزرگان عده‌ای پای فیلترینگ را به میدان باز می‌کنند که حتی چندین بار آزمایش شده اما پاسخ مثبتی هم نداشته است.

به گزارش ایسنا بادامچی خاطر نشان کرد: ما در گذشته ماهواره را محدود کردیم یا امروز تلگرام را محدود کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم. فیلترینگ بابی برای سوء استفاده افراد سوداگر از ابزارهای راهگشا و فضای مجازی باز می کند. محدودیت هیچ وقت در جامعه نتیجه نداده و همیشه تاثیر منفی داشته است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet