هدر موبایل
1388/07/06 10:43:00
سرویس سیاسی
در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد

استقبال باهنر از پیشنهاد تشکیل هیات میانجی

**"محمدرضا باهنر" از تشکیل هیات میانجی برای رفع اختلافات بین جریان‌های سیاسی کشور استقبال کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگار خانه ملت در خصوص پیشنهاد برخی نمایندگان مبنی بر تشکیل یک هیات میانجی برای رفع اختلافات بین جریان‌های سیاسی کشور، اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به ضرورت حفظ وحدت و همدلی خوب است که تلاش‌هایی در جهت تبیین امور صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه باید با طیف‌های سیاسی که در درون نظام فعال هستند برحسب مورد برخورد شود، خاطرنشان کرد: بعضی از این افراد عمل مجرمانه انجام نداده‌اند اما اظهاراتشان قابل نقد است و مسیری که دنبال می‌کنند ممکن است به تشنج بیشتر منجر شود.

باهنر یادآور شد: در این میان برخی دوستان که قصد دفاع از موقعیت نظام را دارند حرف‌های تندی را مطرح کرده و افراد زیادی را محکوم می‌کنند که معلوم نیست ضرورت داشته باشد مخالفین را با دست و زبان خود تکثیر کنیم در حالی که تعدادشان کم است.

نماینده تهران بر ضرورت شور و پا در میانی برای حل اختلافات تاکید کرد و گفت: پیشنهادات گوناگونی در این خصوص مطرح شده تا عقلا و بزرگان قوم مسیری را بیابند که کسانی که راه خطا را طی می‌کنند به حداقل برسند و افرادی که از مسیر دور نشده ولی امکان لغزش آنها وجود دارد، نجات یابند.

وی افزود: ترکیب‌های مختلفی برای این هیات قابل تصور است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet