پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/10/29 11:01:01
سرویس سیاسی
ابراهیمی با اشاره به شکست پمپئو در سفر به منطقه؛

تابوی ضدایرانی با تلاش دستگاه دیپلماسی کشورمان شکسته شده

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به شکست دوره گردی مایک پمپئو در سفر به منطقه، گفت: تلاش دستگاه دیپلماسی کشورمان برای شکستن تابوی ضدایرانی قابل تامل است.
تابوی ضدایرانی با تلاش دستگاه دیپلماسی کشورمان شکسته شده عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به شکست دوره گردی مایک پمپئو در سفر به منطقه، گفت: تلاش دستگاه دیپلماسی کشورمان برای شکستن تابوی ضدایرانی قابل تامل است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603108605803569.jpg تابوی,ضدایرانی,با,تلاش,دستگاه,دیپلماسی,کشورمان,شکسته,شده Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دوره گردی وزیر امور خارجه ایالات متحده در منطقه با اهداف ضد ایرانی، گفت: مایک پمپئو به طور آشکار عنوان کرد که ارتقای ثبات و آزادی در خاورمیانه با تاکید بر نفوذ منطقه‌ای ایران هدف سفرش به منطقه خاورمیانه بوده است که امری قابل است.

تلاش آمریکایی ها برای القاء افراط گرایی توسعه موشکی به کشورهای خاورمیانه

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها تلاش می کنند به کشورهای منطقه القاء کنند که منافع مشترک آنها با واشنگتن در سطح بالایی قرار دارد، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که به موضوعاتی مانند تروریسم، افراط گرایی توسعه موشکی و حتی امنیت و تجارت دریایی اشاره می کنند که در پایان همه این مسائل ایران را به نوعی مقصر جلوه می دهند.

کشورهای منطقه از تهدیدهای گروه های نیابتی به سرکردگی آمریکا غافل هستند

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی کشورهای منطقه خصوصا کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به تهدیدهایی که گروههای نیابتی متوجه منطقه می‌کنند توجه ندارند، ادامه داد: متاسفانه این گروه ها مانند تروریست های داعش به سرکردگی آمریکایی ها رشد می کنند و در آینده ای نزدیک می توانند تهدید برای همین کشورها محسوب شوند.

تلاش دستگاه دیپلماسی کشورمان برای شکستن تابوی ضدایرانی

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن بیان اینکه دوره گردی وزیر امور خارجه ایالات متحده در منطقه صرفا برای افزایش فشار بر ایران است تا کشورمان مجددا به پای میز مذاکره بازگردد، تصریح کرد: این مهم در حالیست که امروزه دستگاه دیپلماسی کشورمان با سفر به کشورهای همسایه تلاش می کند تابویی که کاخ سفید از ایران جلوه می دهد را  خنثی کنند.

شکست دوره گردی مایک پمپئو در سفر به منطقه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از کشورهای همسایه از جمله عراق به طور علنی مطرح کردند که با آمریکا در اجرای تحریم های ضدایرانی همراهی نمی کنند، خاطرنشان کرد: بنابراین به وضوح می توان بیان کرد که دوره گردی وزیر امور خارجه ایالات متحده در منطقه با شکست مواجه شده است./

  • بیشتر بخوانید؛

آمریکا گود بازی را به ایرانی ها  واگذار کرده است

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet