پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/10/30 23:40:00
سرویس اجتماعی
خادم تاکیدکرد:

سد مسیرهای کاذب اشتغال با ایجاد فرصت های جدید شغلی

نماینده  مردم در مجلس دهم بابیان اینکه فروش مواد غذایی  توسط  دستفروشان  سلامت مردم را تهدید می کند،گفت: بدون ایجاد شغل پایدار نمی توان مسیرهای کسب وکار را سلب کرد.
سد مسیرهای کاذب اشتغال با ایجاد فرصت های جدید شغلی نماینده  مردم در مجلس دهم بابیان اینکه فروش مواد غذایی  توسط  دستفروشان  سلامت مردم را تهدید می کند،گفت: بدون ایجاد شغل پایدار نمی توان مسیرهای کسب وکار را سلب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100495016118.jpg سد,مسیرهای,کاذب,اشتغال,با,ایجاد,فرصت,های,جدید,شغلی Icana

 علاءالدین خادم درگفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت حضور دستفروشان در کلان شهرها، گفت:اگر هرگونه فعالیت اقتصادی بویژه در کلانشهرها سازماندهی شده،نباشدو از نظم اصولی خود خارج شود، بطورحتم تبعات اجتماعی برای کشور به همراه خواهد داشت.

تعدد دستفروشان در جامعه برای تامین اقتصاد معیشتی خانواده نیازمند واکاوی و پژوهش

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدد دستفروشان در جامعه برای تامین اقتصاد معیشتی خانواده نیازمند واکاوی و پژوهش است تصریح کرد: اما هر رفتار اقتصادی که در جامعه بدون سازماندهی اصولی گسترش یابد،بطور حتم منجر به تولید ناهنجاری در کشور می شود.

فروش موادغذایی و بدون رعایت استانداردهای بهداشتی سلامت شهروندان را به شدت تهدید می‌کند

خادم افزود:فروش موادغذایی و بدون رعایت استانداردهای بهداشتی سلامت شهروندان را به شدت تهدید می‌کند بنابراین دستگاه های نظارتی باید در این راستا نظارت جامع و گسترده ای را اعمال کنند.

فروش موادغذایی توسط دستفروشان نیازمند ساماندهی است

وی ادامه داد: فروش موادغذایی  توسط دستفروشان نیازمند ساماندهی است بدین معنا که با توجه به شرایط اشتغال در کشور نیز نمی‌ توان به یکباره بدون ایجاد جایگزین های شغلی دستفروشان را از مدار اشتغال حتی کاذب نیز حذف کرد زیرا بسیاری افراد برای تامین معیشت خانواده شان تن به دست فروشی می دهند.

فعالیت دستفروشان باید با ساماندهی قابل رصد باشد

خادم افزود:فعالیت دستفروشان باید با ساماندهی و قابل رصد باشد زیرا اگر این وضعیت به نحو کارشناسانهای عملیاتی نشود درآینده تبعات اجتماعی واقتصادی برای کشور به همراه خواهد آورد.

بدون ایجاد شغل پایدار نمی توان مسیرهای کسب وکار را سلب کرد

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس بابیان اینکه  فروش  مواد غذایی  توسط  دستفروشان  سلامت مردم را تهدید می کند،  یادآورشد: بدون ایجاد شغل پایدار نمی توان مسیرهای کسب وکار را سلب کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet