هدر موبایل
1397/10/29 15:34:16
سرویس اقتصادی
پروژه ساختمان پلاسکو؛ خیلی دور خیلی نزدیک

افتتاح پروژه ساختمان پلاسکو تا سال 99 بعید به نظر می رسد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اتمام هر چه سریع تر پروژه ساختمان پلاسکو نیازمند هماهنگی دستگاه ها به ویژه شهرداری با بنیاد مستضعفان است، در غیر این صورت افتتاح پروژه تا سال ۹۹ بعید به نظر می رسد.
افتتاح پروژه ساختمان پلاسکو تا سال 99 بعید به نظر می رسد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اتمام هر چه سریع تر پروژه ساختمان پلاسکو نیازمند هماهنگی دستگاه ها به ویژه شهرداری با بنیاد مستضعفان است، در غیر این صورت افتتاح پروژه تا سال 99 بعید به نظر می رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108611019907.jpg افتتاح,پروژه,ساختمان,پلاسکو,تا,سال,99,بعید,به,نظر,می,رسد Icana

مجید کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند اجرای پروژه بازساخت ساختمان پلاسکو، گفت: مسئولان و مجریان این پروژه اعلام کرده اند که ساختمان پلاسکو تا مهر ماه سال 99 ساخته می شود، اما به نظر من با توجه به شرایط اجرای پروژه و رویکرد سازمان های تأثیرگذار در این اجرای آن، ساختمان جدید پلاسکو تا زمان مقرر به بهره برداری نمی رسد.

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه بازساخت ساختمان پلاسکو

پروژه بازساخت ساختمان پلاسکو بعد از گذشته دو سال هنوز پیشرفتی نداشته است

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه بازساخت ساختمان پلاسکو بعد از گذشته دو سال هنوز پیشرفتی نداشته و اکنون مسئولان به دنبال اخذ مجوز ساخت هستند، که این مسئله نشان می دهد که مسیر اجرای پروژه بسیار پر مانع است.

عملکرد مثبت بنیاد مستضعفان در پروژه بازساخت پلاسکو /شهرداری باید به صورت میدانی کار را در دست بگیرد

وی گفت: البته بنیاد مستضعفان عملکرد خوبی در اجرای پروژه بازساخت ساختمان پلاسکو داشته، اما نهادهای دیگر مانند شهرداری و سازمان میراث فرهنگی نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند. به نظر من مسئولان شهرداری تهران باید برگزاری جلسات را متوقف کرده و به صورت میدانی کار را در دست بگیرند.

شهرداری تهران باید یک بار برای همیشه پرونده ساختمان پلاسکو و ابعاد فنی آن از جمله تعداد واحدهای ساختمان، میزان مشائات و تعداد پارکینگ را تعیین تکلیف کند، اما وجود نهادهای متعدد تصمیم گیر در شهرداری و بخش های دیگر اجرای پروژه پلاسکو را با مشکل مواجه کرده است

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: شهرداری تهران باید یک بار برای همیشه پرونده ساختمان پلاسکو و ابعاد فنی آن از جمله تعداد واحدهای ساختمان، میزان مشائات و تعداد پارکینگ را تعیین تکلیف کند، اما وجود نهادهای متعدد تصمیم گیر در شهرداری و بخش های دیگر اجرای پروژه پلاسکو را با مشکل مواجه کرده است.

مسابقه طراحی نقشه ساختمان پلاسکو برگزار شد؛ شهرداری: پلاسکو باید مانند قبل ساخته شود

کیانپور ادامه داد: اخیرا مسابقه طراحی نقشه ساختمان پلاسکو برگزار شد، اما در نهایت شهرداری تهران اعلام کرد که پلاسکو مانند ساختمان قبلی باید ساخته شود، حال باید مشخص شود که این اقدامات با چه هدفی صورت گرفته است.

افتتاح پروژه ساختمان پلاسکو تا سال 99 بعید به نظر می رسد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اتمام هر چه سریع تر پروژه ساختمان پلاسکو نیازمند هماهنگی دستگاه ها به ویژه شهرداری با بنیاد مستضعفان است، در غیر این صورت افتتاح پروژه تا سال 99 بعید به نظر می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet