هدر اصلی
1397/10/30 07:40:37
سرویس سیاسی
ذوالقدر:

طرح استانی شدن انتخابات منافع زیادی برای کشور دارد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:به نظر بنده این طرح از سوی شورای نگهبان و همچنین مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد تایید قرار نگیرد و به گونه ای این طرح از سوی این نهادها رد می شود.
طرح استانی شدن انتخابات منافع زیادی برای کشور دارد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:به نظر بنده این طرح از سوی شورای نگهبان و همچنین مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد تایید قرار نگیرد و به گونه ای این طرح از سوی این نهادها رد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107060401669.jpg طرح,استانی,شدن,انتخابات,منافع,زیادی,برای,کشور,دارد Icana

سیدمصطفی ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به طرح استانی شدن انتخابات اشاره کرد و گفت: در این رابطه  موافقان و مخالفان نظرات خود را ارائه دادند تا اینکه به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید.

وی به سود و زیان این طرح اشاره و اظهار کرد: معتقدم اجرایی شدن این طرح منافع زیادی برای کشور در بر دارد؛ چرا که افراد کاردان و خبره صندلی های مجلس را تصاحب می کنند؛ البته ضررهایی هم دارد اما قطعا نفع آن بیشتر است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پرسش به پاسخی مبنی بر اینکه آیا با اجرایی شدن این طرح راه ورود افراد مستضعف برای تصاحب صندلی های مجلس بسته می شود، تصریحکرد: این موضوع که افراد مستضعف نمی توانند وارد مجلس شوند اصلا صحت ندارد چرا که شاید یک نامزد انتخاباتی وضعیت مالی آنچنانی نداشته باشد اما در میان مردم همان استان دارای محبوبیت خاصی باشد که قطعا این ویژگی آن را وارد مجلس می کند.

نماینده مردم میناب در پرسش به  سوالی مبنی بر اینکه آیا این طرح از شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام پذیرفته نخواهد شد، گفت: به نظر بنده این طرح از سوی شورای نگهبان و همچنین مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد تایید قرار نگیرد و به گونه ای این طرح از سوی این نهادها رد می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet