هدر اصلی
1397/10/30 19:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون امنیت ملی تشریح کرد:

مهمترین دلیل مخالفان عضویت ایران در CFT چیست

حشمت الله فلاحت پیشه با بیان اینکه مهمترین بحث مخالفان عضویت ایران در CFT به ماده ۶ برمی گردد که درباره گذاشتن حق شرط است افزود : هم اکنون از کل کشورهایی که به عضویت آن در آمده اند ۷۳ کشور با حق شرط عضو شدند که مشکلی برایشان پیش نیامده است.
مهمترین دلیل مخالفان عضویت ایران در CFT چیست حشمت الله فلاحت پیشه با بیان اینکه مهمترین بحث مخالفان عضویت ایران در CFT به ماده ۶ برمی گردد که درباره گذاشتن حق شرط است افزود : هم اکنون از کل کشورهایی که به عضویت آن در آمده اند ۷۳ کشور با حق شرط عضو شدند که مشکلی برایشان پیش نیامده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811109239466940.jpg مهمترین,دلیل,مخالفان,عضویت,ایران,در,CFT,چیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حشمت الله فلاحت پیشه پس از ارجاع  لایحه CFT  به مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: شورای نگهبان در باره این لایحه ۲۲ ایراد مطرح کرده بود که تعدادی از آنها رفع شد اما درباره مابقی، کمیسیون امنیت ملی اصرار بر مصوبه قبلی کرد .

وی با بیان اینکه مهمترین بحث مخالفان عضویت ایران در CFT به ماده ۶ برمی گردد که درباره گذاشتن حق شرط است افزود : هم اکنون از کل کشورهایی که به عضویت آن در آمده اند ۷۳ کشور با حق شرط عضو شدند که مشکلی برایشان پیش نیامده است.

حشمت الله فلاحت پیشه

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما فلاحت پیشه افزود: ما در این لایحه آورده ایم که اگر مواردی از این لایحه با قانون اساسی کشورمان مغایرت داشت قانون اساسی ارجحیت دارد و دولت در این زمینه اختیار عمل دارد که چگونه برخورد کند بنابراین پیش بینی ما هم این است که با حق شرط هایی که گذاشته شده مشکلی برای کشور به وجود نخواهد آمد.

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد:با عضویت ایران در CFT  با گذاشتن حق شرط مشکلی برای کشور به وجود نمی آید

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet