ایام محرم 1398
1397/10/30 16:48:59
سرویس فرهنگی
کیان پور با انتقاد از عدم پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان:

مطالبات تا پایان سال پرداخت شود

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با انتقاد از عدم پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان بر ضرورت پرداخت سریع تر مطالبات تا پایان سال تاکید کرد.
مطالبات تا پایان سال پرداخت شود عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با انتقاد از عدم پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان بر ضرورت پرداخت سریع تر مطالبات تا پایان سال تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803101947359998.jpg مطالبات,تا,پایان,سال,پرداخت,شود Icana

مجید کیان پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه بخشی از مطالبات فرهنگیان باقی مانده از سال گذشته هنوز پرداخت نشده است، گفت: بیش از ۶ هزار میلیارد تومان از مطالبات پرداخت نشده فرهنگیان در سال ۹۶ به سال ۹۷ منتقل شده که بخش عمده آن پرداخت و بخشی از آن هنوز پرداخت نشده است.

ضرورت پرداخت سریع تر مطالبات فرهنگیان

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با تاکید بر ضرورت پرداخت سریع تر مطالبات فرهنگیان، افزود: هر چند آموزش و پروش قول پرداخت مطالبات فرهنگیان تا پایان سال را داده اما تنها دو ماه از سال 97 باقی مانده و مطالبات هنوز پرداخت نشده و فرهنگیان در چشم انتظاری به سر می برند.

حمایت از معلمان و فرهنگیان نباید شعاری باشد

وی با بیان اینکه حمایت از معلمان و فرهنگیان نباید شعاری باشد، ادامه داد: متاسفانه آموزش و پرورش هیچگاه در اولویت دولت ها نبوده و به طور مداوم با مشکلات بودجه ای و نیروی انسانی دست و پنجه نرم می کند.

همسان سازی حقوق معلمان و بازنشستگان در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت بیشتر از معلمان و فرهنگیان، گفت: حقوق معلمان بسیار پایین بوده و از بی عدالتی رنج می برند به گونه ای که حقوق آنها کفاف هزینه های زندگی را نمی دهد.

وی ادامه داد: در این رابطه نیاز است حقوق معلمان به عدالت نزدیک شده و دولت همسان سازی حقوق معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش را در دستور کار قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet