خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1397/10/30 17:39:08
سرویس اقتصادی
قره‌خانی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش تصویب شد

کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گزارش تصویب تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را به هیئت رییسه مجلس ارسال می‌کند تا در نوبت بررسی صحن علنی مجلس قرار گیرد.
تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش تصویب شد کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گزارش تصویب تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را به هیئت رییسه مجلس ارسال می‌کند تا در نوبت بررسی صحن علنی مجلس قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103754389774.jpg تحقیق,و,تفحص,از,شرکت,ملی,پالایش,و,پخش,تصویب,شد Icana

اسدالله قره‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 30 دی ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون امروز موضوع "تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران" را مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حضور نمایندگان متقاضی بررسی و مصوب شد، افزود: کمیسیون انرژی گزارش تصویب تحقیق و تفحص را به هیئت رییسه مجلس ارسال می‌کند تا در نوبت بررسی صحن علنی مجلس قرار گیرد.

تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش چه محورهای دارد؟

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی چگونگی تامین خوراک پالایشگاه‌ها، بانکرینگ، برندیگ جایگاه‌های سوخت و نحوه عرضه سوخت در جایگاه‌ها را از محورهای تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران عنوان کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet