شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/01 12:12:28
سرویس اقتصادی
مفتح با اشاره به اعلام وصول طرح سهمیه بندی سوخت:

مخالفت دولت در لایحه بودجه سال 98 با سهمیه بندی سوخت/بررسی، تصویب و تأیید نهایی طرح زمان‌بر است

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال۹۸ گفت: بر اساس لایحه بودجه ارائه شده از سوی دولت، موضوع نحوه توزیع سوخت در سال ۹۸ مانند سال جاری بوده و این به معنای آن است که دولت در لایحه، مسئله سهمیه بندی سوخت را نیاورده است.
مخالفت دولت در لایحه بودجه سال 98 با سهمیه بندی سوخت/بررسی، تصویب و تأیید نهایی طرح زمان‌بر است سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال98 گفت: بر اساس لایحه بودجه ارائه شده از سوی دولت، موضوع نحوه توزیع سوخت در سال 98 مانند سال جاری بوده و این به معنای آن است که دولت در لایحه، مسئله سهمیه بندی سوخت را نیاورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102551269163.jpg مخالفت,دولت,در,لایحه,بودجه,سال,98,با,سهمیه,بندی,سوخت/بررسی،,تصویب,و,تأیید,نهایی,طرح,زمان‌بر,است Icana

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره احتمال سهمیه بندی سوخت در سال آینده، گفت: کمیسیون تلفیق هنوز در حال بررسی مباحث درآمدی لایحه بودجه بودجه و رسیدگی به  برخی از بخش ها و تبصره های آن به پایان نرسیده است.

کارت سوخت

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مباحثی که کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 در حال بررسی آن بوده، مسئله حامل های انرژی و قیمت سوخت در سال آینده است، از این رو کمیسیون تلفیق هنوز نسبت به حامل ها انرژی، قیمت آن و نحوه اجرا تصمیمی اتخاذ نکرده است.

مخالفت دولت در لایحه بودجه سال 98 با سهمیه بندی سوخت

بر اساس لایحه بودجه سال 1398 ارائه شده از سوی دولت، موضوع حامل های انرژی و نحوه توزیع سوخت در سال 98 مانند سال جاری بوده و این به معنای آن است که دولت در لایحه، مسئله سهمیه بندی سوخت را نیاورده است

وی گفت: بر اساس لایحه بودجه سال 1398 ارائه شده از سوی دولت، موضوع حامل های انرژی و نحوه توزیع سوخت در سال 98 مانند سال جاری بوده است.

بررسی، تصویب و تأیید نهایی طرح سهمیه بندی سوخت زمان بر است

مفتح با اشاره به اعلام وصول طرح سهمیه بندی سوخت در مجلس، گفت:  نمایندگان مجلس بر اساس آیین نامه داخلی مجلس می توانند پیشنهاد طرحی را ارائه کرده و این طرح در مجلس بررسی شود، حال آیین نامه روال بررسی طرح ها و لوایح را تبیین کرده که این روال بسیار زمان بر است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، طرح بعد از اعلام وصول به کمیسیون تخصصی ارجاع داده شده و این روند تا این بخش بسیار زمان بر است، بعد از تصمیم گیری کمیسیون، طرح به صحن علنی مجلس ارائه شده و باید در نوبت بررسی قرار گیرد، پس از بررسی و تصویب آن، طرح به شورای نگهبان ارجاع داده می شود، از این رو طرح تا زمان ابلاغ فرآیند طولانی را طی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet